Miulla on vähän kierot silmät

Minnuu on varmaan hakattu pienenä. Ilmanko kukaan ei huoli.
7190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Höpöhöpö! Mäkin olen todella ihastunut yhteen mieheen jolla on kierot silmät eikä se mua haittaa. Sitäpaitsi hänen silmänsä ovat ihanat. Ei varmasti ole sullakaan este sille etteikö joku huolisi! :)

Äänestä
  • Jottain vikkaa on minussa. Ei ole kukkaan koskaan pyytäny treffeille tai ehottanu seurustelluu.

    Äänestä

  • miullaonkierotsilmät kirjoitti:

    Jottain vikkaa on minussa. Ei ole kukkaan koskaan pyytäny treffeille tai ehottanu seurustelluu.

    No oletko mies vai nainen? Jos mies niin naiset ei kauheasti aloitteita tee treffeille. Mutta jos susta ei kiinnostuta niin en usko että vika olisi kieroissa silmissä. Tuotakin minun kaipaamaani kierosilmäistä miestä pidetään yleisesti ottaen hyvännäköisenä. Ehkä syy on jossain muualla? Oletko sosiaalisesti estynyt? Haluat odottaa seksiä avioliittoon? Tai jotain muuta vastaavaa.

    Äänestä

  • EiOngelmaa kirjoitti:

    No oletko mies vai nainen? Jos mies niin naiset ei kauheasti aloitteita tee treffeille. Mutta jos susta ei kiinnostuta niin en usko että vika olisi kieroissa silmissä. Tuotakin minun kaipaamaani kierosilmäistä miestä pidetään yleisesti ottaen hyvännäköisenä. Ehkä syy on jossain muualla? Oletko sosiaalisesti estynyt? Haluat odottaa seksiä avioliittoon? Tai jotain muuta vastaavaa.

    Nainen oon. On kierot silmät. Paljon muuutakkii vikkaa ulkonäössä. Jossain sen vian on oltava, kun en kelppaa. Kukkaan halunnu oikkeesti tutusttuu. Kiinnostunu on moni, mutta sitten se on jääny siihe. Varmaan ovat huomanneet jo heti alussa kuinka, ruma mie oon. Ei oo jääny kukkaan perrään huutammaan.

    Äänestä

Eiköhän syynä ole se kun katsoit liian läheltä telkkaria saippuasarjoja.

Äänestä
  • Minullapa ei ole kieroja silmiä enkä tee tänne aloituksia.
    En myöskään katsele television saippuasarjoja.

    Oletko nimimerkki "vääristyitsiinä" myös ALOITTAJA
    eli vastasitko itse itsellesi?

    Äänestä

Täyttä höpöä on aloituksesi. Ilmeisesti tekaisit sen jonkun kiusaamiseksi.
Et ilmeisesti ole huomannut, ja huomioinut, että mm. Armi Aavikko karsasti hiukan kauniita, lemmikinsinisiä silmiään. Se ei estänyt Armia olemasta suosittu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miullaonkierotsilmät kirjoitti:

Minnuu on varmaan hakattu pienenä. Ilmanko kukaan ei huoli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu