TÄÄLTÄ KIMIN KALU LÖYTYY!

http://www.perse.co.uk/

On muuten aika häijy kuva! Siinä on kimi vemputtamassa oikein tyytyväisenä
31015
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täytyy sanoa te pervot jotka paskaa jauhatte kimistä tai kaluista ym. niin kateusko se ajaa selkään puukottamaan. Kimi on mies siinä kuin joku muukin suomalainen mies eunukkiko sen f1- kuskin tulisi olla. Olkoon vaimo kyllä ne hempukat saisi teidät itsennekin sekaisin mut luulen ettei teillä ole edes mahiksia sellaiseen. "vilkuttaa pikkurillillä" hei hei kusipäät...

Äänestä
  • Kylläpä täällä on fanaattista porukkaa puolustamassa jotain tomppelia joka ei pysty liikuttamaan persettään kuin polttomoottorilla. Tosi mies syö lihaa eikä ole mikään salaattia syövä viherpipertäjä ja itseään näpläävä homo. Kuka tää Kimi Räikkönen oikein on? Tän täytyy olla joku turhin julkkis. En ole koskaan kuullutkaan. Ja mitä taas hempukoihin tulee, niin köyhä en ole minäkään koskaan ollut että olisi naimisiin pitänyt mennä, aina on ollut varaa käydä huorissa ja naista vaihtaa siltä tuntuessa.
    Sillä aito lihaa syövä heterohedonisti vaihtaa asuntonsa lukot välittömästi jos alkaa ylimääräisiä hammasharjoja ja savipurkkeja ilmestyä vessan peilikaappiin. Joten se niistä hempukoista ja muista vähä-älyisistä.

    Äänestä

  • weca kirjoitti:

    Kylläpä täällä on fanaattista porukkaa puolustamassa jotain tomppelia joka ei pysty liikuttamaan persettään kuin polttomoottorilla. Tosi mies syö lihaa eikä ole mikään salaattia syövä viherpipertäjä ja itseään näpläävä homo. Kuka tää Kimi Räikkönen oikein on? Tän täytyy olla joku turhin julkkis. En ole koskaan kuullutkaan. Ja mitä taas hempukoihin tulee, niin köyhä en ole minäkään koskaan ollut että olisi naimisiin pitänyt mennä, aina on ollut varaa käydä huorissa ja naista vaihtaa siltä tuntuessa.
    Sillä aito lihaa syövä heterohedonisti vaihtaa asuntonsa lukot välittömästi jos alkaa ylimääräisiä hammasharjoja ja savipurkkeja ilmestyä vessan peilikaappiin. Joten se niistä hempukoista ja muista vähä-älyisistä.

    siks avaudut tääl.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TÄÄLLÄ kirjoitti:

http://www.perse.co.uk/

On muuten aika häijy kuva! Siinä on kimi vemputtamassa oikein tyytyväisenä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu