Olen itse aina todella märkä, mutta mies haluaa silti käyttää liukkaria. Hänestä olen tiukka mutta omasta mielestäni hänellä on vaan "liian" iso. Ei pysty yhtään kovempaa seksiä harrastamaan koska sattuu. Ei haluaisi koko ajan sanoa että nyt sattuu. En tiedä enkö vaan osaa rentouttaa alapään lihaksia tarpeeksi. Varsinkin kun loppumetreillä mies kovenee entisestään niin todella tekee kipeää. Liukkarista, vaikka siis olen todella märkä itsekin, ei ole ollut apua. Kaikkia asentoja ollaan kokeiltu, ei auta. Täytyykö vaan sitten tyytyvä sellaiseen seksiin että muna ei mene pohjaan asti ja varovasti. Saako mies siitä tyydytystä tarpeeksi? Tulee ihan normaalisti mutta jos haluaa painaa kunnolla menemään niin ei pysty. On pitkä ja paksu myös ihan ilman seisokkia.
liian iso penis
8
1763
Vastaukset
- ikäväänäin
Vaihda miestä. Päivänselvää, että siinä ei ole ihmiset parillaan.
Jollain toisella naisella voi olla syvä ja suuri vittu häntä varten.
Tuo puolella kalulla nussiminen on varmasti miehestäkin todella rasittavaa ja vie seksistä ilon ja nautinnon. - Kylläontaas
Mies sanoo tiukaksi, mutta itse olet sitä mieltä, että miehellä on liian iso. Eikö tämä ole yksi ja sama asia? Toisille ongelma on liian pieni kikkeli ja toisille liian suuri, se on elämää. Kaipa sinä itsekin osaat sanoa, millainen seksi tuntuu hyvältä, jos se ei tunnu hyvältä tämän jättimunan kanssa, vaihda ihmeessä miestä. Jos mies ei saa tyydyttävää seksiä sinun kanssasi, vaan joutuu puolikkaalla nylkyttämään, olisi varmaan oikea hetki keskustella teidän keskenään ongelmasta, eikä kysellä nettirunkkareitten ohjeita.
- epäsuhta
Synnytä niin on senjälkeen sopivan kokoinen.
- yxinainenpuutteessa
Voisin lainata miestäsi. Luulen, että meidän värkit sopisi yhteen hyvin.
- djfhuhgruhuo
Mulla kanssa tolleen iso, ja tulin jätetyksi, kun naisen gynekologi oli sanonut, että kullini oli aiheuttanut repeytymiä tökkiessään kierukkaa liikaa.
Nainen oli aivan ihana, ja olisin halunnut jatkaa kanssaan, mutta ei onnistunut. Lääkäri oli kehottanut hankkimaan toisen miehen, jonka värkit olis sopivammat.
- Julumettu
Reverse cowgirl on asentona paras, kun miehellä on iso ja nainen on tiukka. Eli nainen ratsastaa miehen päällä selkä mieheen päin. Samalla mies voi hyväillä rintoja ja klitorista. Ja reilusti hyvää liukkaria, esim. Liquid Silk.
Toimii meillä! Lähetä kuva siitä niin minä lähetän omastani. Ja HUOM! Olen hetero. [email protected]
- Anonyymi
Tuli mieleeni, että onko AP saanut orgasmia isomunaisen kanssa. Ainakin itselläni rentouttaa ja laajentaa vaginaa niin, että johan uppoo jättimunakin. Mutta silti ei katoa mieheltä tunto.
Mutta joo, on olemassa nyös värkeiltä yhteensopimattomiakin pareja, joille ei auta maamme-laulukaan.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki1913487Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen102930Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä612468Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman92115Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling411900Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.41839Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue391682- 901551
- 721113
- 741090