Trumppi ei muistanut kapinallisten happoja

, Syyrian hallitukselta ne vietiin jo vuosia sitten, joita Suomikin oli hävittämässä !?

Trumppi on ottanut oppia Israilin yllätys iskuista, ydinase liittolaisena !?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niinpä! Kuulemma pommit osuivat KAPINALLISTEN asekätköön, jossa olleet kemialiset aseet räjähtivät.

Ihmetyttää, millä kiireellä alettiin syytellä Venäjää ilman asian tutkimista??

Haiskahtaa ajojahdilta tai jopa tarkoitukselliselta provokaatiolta....

Äänestä

Oli naamio Trumpin vanhojen ohjusten tuhopommitukselle. Kuin Vietnamin sodan aloitus. Asetehtaat vaatii ostaa uusia ohjuksia. Trumppi narussa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abrahamm kirjoitti:

, Syyrian hallitukselta ne vietiin jo vuosia sitten, joita Suomikin oli hävittämässä !?

Trumppi on ottanut oppia Israilin yllätys iskuista, ydinase liittolaisena !?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu