onko ylivieskassa hammaslääkäriä jossa hoidetaan pelkopotilaita?
nukutushammaslääkäriä?
kammoinen
81089
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kyllä on, kumauttamalla tapahtuu
Ainakin ilokaasua saa kun menee muistaakseni Isokoskelle asiakkaaksi.
Parhaiten saat varman ja luotettavan vastauksen kun soitat hammashoitolaan. Mutta ainakin rauhoittavaa annetaan ja tosiaan tuo Isokoski hoitaa ilokaasun avulla,mutta se maksaa pikkusen enemmän kuin perus käynti. Nukutuksessa en usko Ylivieskan hammashoitolan hoitavan,mutta tuo ilokaasu kuulemma on toimiva keino.
Juha Siniluoto osaa käsitellä pelkopotilaan. itsellä kokemusta ei tarvi nukutusta enkä kaasua kun Juha rauhallisuudellaan ja leppoisuudellaan hoitaa. ja ihan hammashoitolassa.
Juha Siniluoto on se paras Ykan hammaslääkäri. Ilokaasuaikojakin saa. Mutta ilmankin pärjää Juhan hoidossa.
Jotenki tuntuu että sinä ite trollaat.
Mullekki laitettiin perkele tekarit! Loppu suutelut siihen...
Olipa hyvä, että löytyy muitakin epäilijöitä Siniluodon ammattitaidon suhteen. Minulta poisti myös yli puolet hampaista. Toinen hammaslääkäri myöhemmin ihmetteli rtg-kuvia tutkittuaan, että miksi oli näin paljon poistettu korjauskelpoisia hampaita. Taitaa olla hampaiden poisto ainoa asia minkä mies osaa.