seuraa? olisi otsikon loppu mutta tila loppui.
Niinkuin otsikko sanookin kaiken. Mistä olisi mahdollista löytää nuoren miehen seuraa, ehkä muuhunkin kuin seksiin, mutta tällä hetkellä haluisin oppia seksistä lisää. En neitsyt ole toki, mutta seksi kumppaneiden määrä on sormilla laskettavissa .
Eritoten kiinnostaisi oppia naisten suullista tyydyttämistä. Tämä olisi yksi niistä mitä todella haluaisin oppia ja kokeilla. Exät eivät halunneet sitä ja ei ole kokemusta tullut asiasta.
Itse kun olen hieman pyöreähköön päin ja siitä johtuvaa itsevarmuuden puute ei oikein auta baarissakaan naista etsimään. Onko mitään muuta keinoa vai pitäisikö tässä alkaa treenaa itteään kuntoon? (tämähän on selvä kyllä vastaus, mutta ei niin helppoa kuin luulis joten mietin onko nykyisessä tilassa mistään mahdollista löytää)
Mistä nuori kokematon ja vähän pyöreä mies saa..
1
87
Vastaukset
ja tosissaan pääkaupunkiseudulla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901965
- 1131053
- 1141046
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20757- 52704
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä32643ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42608Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9482