Pissaaja pertti

Maaterä

Onko suomenkielistä foorumia pissailuun hurahteneelle.

19

563

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pissfun.org siellä välillä hyviä juttuja pissailukokemuksista

      • jarsse78

        Onko sporttiemmi myös kyseisten leikkien ystävä


      • jarsse78 kirjoitti:

        Onko sporttiemmi myös kyseisten leikkien ystävä

        Aina silloin tällöin tulee leikittyä


      • Hyvä SporttiEmmi niin sitä pitää!!!


      • djdusjsv

        Jee! Kusilukit voikin työntää löylykauhan perseeseensä


      • jarsse78
        SporttiEmmi kirjoitti:

        Aina silloin tällöin tulee leikittyä

        Vautsi vau!!! Jotenkin tuntuu et aika vähis on pissaleikkien ystävät.ite oon haaveillu naispuolista kaveria touhuilemaan noita leikkejä päässyt koittamaan oon mut niin paljon aikaa on kulunut et hauskaa ois löytää joku joka ois oikeesti kiinnostunut pervoilemaan. Tykkäätkö ite touhuilla yksin vai miehen kanssa?


      • SporttiEmmi

        Joo ei näistä ihan kaikkien kanssa tulisi mieleen edes puhua. Luulen että aika moni tykkää, harva uskaltaa vaan sitä ääneen sanoa. Leikitään miehen kanssa joskus mutta usein myös itekseni. suihkukäyntien yhteydessä varsinkin aika useinkin jotain pientä pisuttelua


      • jarsse78

        No huh huh oot kyl niin nainen mun makuun😄ite en nyksäl vois edes ehdottaa pitäis varmaan ihan hulluna seksi muutenkin tosi mautonta ehkä joskus löytäis itsekin kunnon pervoilijan kenen kanssa vois leikkiä märempiä leikkejä😇kuinka vanha muuten ITE oot?


      • Hih :) 24 oon. Suosittelen vaan kokeilee kepillä jäätä. Ei se siitä rikki mee vaikkei tykkäiskään ajatuksesta


      • jarsse78

        Ei se vaan onnaa nykyisen kaa mutta niinku meinasin joskus saatan löytää ihmisen joka on samalla aaltopituudella seksuaalisesti.oon kanssa joskus käynyt lueskelemassa noita pissfunin juttuja mut siel ehkä enemmän housuun päästelyy ku ITE taas tykkäisin leikkii naiskumppanin kaa.mites ITE ootko housuihin/vaippoihin pissailija vai leikitkö mieheskaa ennemmin?ja ootko mieluummin ottavana vai antavana osapuolena?😁


      • kiuaskivetpersees
        djdusjsv kirjoitti:

        Jee! Kusilukit voikin työntää löylykauhan perseeseensä

        Jos saisit pelle valita, niin tunkisit löylykauhasi omaan ahteriisii paljon ennemmin, kuin olisit ollut mun ja frendieni kanssa Mikkelin läänillä (vankila) saunomassa.

        Sulle ei lauteilla olisi tilaa ollutkaan, mutta kiukaalle olisimme istuttaneet sut mielellämme hajareisin ja vettä perään kiville haarujen väliin.

        Siinähän olisit vastaillu pamppujen ja apulaisjohtajan tai johtajan kysymyksiin ja tekijöistä sulla ei vaan tietoa ole, ja sairaalaan ja sit vankisairaalaan Hämeenlinnaan parantelemaan persettäs.

        Paitsi että tollaisten tyyppien paikka on Niuvanniemi, ketkä nyt kuumalle kiukaalle menee istumaan.


    • Pissaan just nyt housuun... Kivasti tummuu tiukat farkut ja sit vaan jatkan shoppailua märissä farkuissa niin kuin mitään ei ois tapahtunutkaan...

      • fkfiwus

        Åujee...työnnä vielä samalla löylykauha perseesees ja jatka shoppailua kusilukki


      • Fkfiwus

        Kas, vähälahjainen ja pikku pilinen Kari Runk on taas herännyt äitinsä peräkammarista löylykauhoineen ja päässyt salaa katselemaan tuhmia juttuja ATK:n ihmeellisestä maailmasta.


      • djdusyah
        Fkfiwus kirjoitti:

        Kas, vähälahjainen ja pikku pilinen Kari Runk on taas herännyt äitinsä peräkammarista löylykauhoineen ja päässyt salaa katselemaan tuhmia juttuja ATK:n ihmeellisestä maailmasta.

        Kas, sieltähän löytyikin ehta ja aito kusilukki ulisemaan tänne internettiin. Työnnä löylykauha perseesees ja kuse housuus hintti


    • tissinimija

      Kyykkypissaava Nainen on kiihoittava näky.. mitä lähempää näkee sen parempi :). Minusta on ihanaa kun nainen pissaa päälleni...

      • Jarsse78

        Kelpaisi Kyl ja sit sais nuolettaa huolella pissaista pimppaa mut ei sellaisia naisia vaan Oo😪


    • pissisuu

      Moikka SporttiEmmi! :) Mulla oli pitkään haaveet kultasuihku leikeistä. Lähinnä niin, että olen vastaanottava osapuoli. Filmeiltä jouduin haaveilemaan kun silloinen kumppani ei olisi suostunut, koska otin asian puheeksi, niin totesi sitä sairaaksi.

      Muista syistä erosimme ja aloin poikamies elämän taas ja olin 25v silloin. Ja "lottovoitto" baarissa tuli. Löysin 34 vuotiaan varatun onnettomassa ilman intohimoa ja seksiä elävässä suhteessa, tyyliin lapsen takia yhdessä olevan juopon miehen naisen.

      Juteltiin ja suudeltiin baarissa ja numerot vaihdettiin. Viestejä laitettiin ja sisältö muuttui siihen, millaisesta seksistä pidät.
      Ja kysyin sen näin: Oletko koskaan katsonut pornoa, missä nainen pissaa miehen päälle?

      Ja vastaus yllätti positiivisesti. - Olen katsonut ja olisin valmis pissaamaan miehen päälle jos se sitä haluaisi. Olin onnessani.

      Tavattiin mun autossa salaa. Ja kesällä luonnossa. Auton penkeille muovia ja pyyhkeitä. Nuolin pimppiä samalla kun hän päästeli suihkuja suuhun ja suutelimme pissaisella suulla samalla tavalla kuin hän valutti myös mun spermaani suusta suuhun.

      Ulkona kesällä sitten kun olimme ja tarkoituksella viikonkin tapaamatta, nostatimme viesteillä kiihkoa. Sovimme tapaamisen sopivasti kun nainen oli tankannut vettä, colaa ja kahvia.

      Ja pyyhkeelle syrjään nurmikolle selälleni ja kaluni oli tipat päässä. Hänellä kun oli paineita, niin pyysin terskani alapintaa kohti suihkun. Se lämpö ja paine sai aikaan yhden voimakkaimmista syöksyistäni ja hän halusi maistaa omaansa, sekä spermaista vielä valuvaa kalua ja kun lauennutta kalua nuoli, niin tärisin ja minulta lirahti puolivahingossa myös vähän pissaa.

      Vuoden verran harrastimme kivaa ja kun jäimme kiinni hänen miehelleen, tuli stressiä, jne. hänelle ja tietysti mullekin. Se sit hiljalleen hiipui ja loppui, meni maku kun muija pelkäsi ukkoaan jne.

      Mutta haluan kertoa, että jutelkaa rohkeasti kaikki fantasioistanne. Älkää heti tyrmätkö. Nyt olen vajaa 40v ja sinkku. 2 kertaa sen jälkeen vain saanut kokea sitä. Eikä pissan juominenkaan ole vaarallista. Muutamia suullisia nielin suoraan lähteestä, ja oon täysin terve.

    • pissisuu

      Haluaisin kullä tietää, kun tämä on jäänyt kokematta. Eli oletko sinä SporttiEmmi tai joku muu tai pystyykö nainen tähän, filmeissä kyllä, mutta kyllähän teräsmieskin lentää jne.

      No mutta kuitenkin asiaan: Eli olen myös pimpin huulilla pitänyt kullia kun nainen pissaa, mutta olisiko kokemusta kellää ja pystyisikö nainen siihen, että kun mies on työntänyt kalun pilluun sisään, niin nainen pissaa silloin samalla?

      Tai onko mahdollista, ja tämä myös haaveeni, että olen selälläni, nainen tulee päälleni kasvot mua päin laskeutuen niin, että kaluni uppoaakin hänen anaaliin. Ja se näky on upea kun hän levittää pillun huulet. Niin onko pissaaminen mahdollista silloin päälleni ja kasvoilleni kalun ollessa anuksessa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin

      Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän
      Maailman menoa
      50
      2672
    2. Oho, köyhyys väheni Marinin hallituskaudella

      👋💥🤕 Tuonkin Marinin hallitus sössi --- Vuosien 2019–2023 sosiaaliturva- ja verotusperusteiden muutokset suhteessa h
      Maailman menoa
      79
      2278
    3. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      3
      1661
    4. En tiedä mitä olet mulle

      Rakkauteni,ihastukseni,pakkomielteeni,mitä lie. Jokatapauksessa ajattelen sinua päivittäin lämmöllä ja haluan toivottaa
      Ikävä
      51
      1160
    5. Ukrainan raukkamainen isku Moskovaan.

      Pitikö isku tehdä juuri jouluna.Siinä saattoi jäädä joku lapsi isättömäksi.Kyseessä ei edes sotilaskohde.
      Maailman menoa
      279
      1003
    6. On mullakin

      Sua ikävä. En vain pysty siihen mitä toivot. Siksi toivon joskus että voisin vain olla hetken lähelläsi
      Ikävä
      49
      957
    7. Mikä on kaunein naisennimi jonka tiedätte?

      Kotimainen tai ulkomainen.
      Sinkut
      69
      874
    8. Vittumaista Joulua Kuhmolaisille.

      Siinäpä se tiivistettynä.
      Kuhmo
      15
      864
    9. Ikävä edelleen sinua

      Tänään tunnen sen vahvasti. Kaipaan sinua elämääni. En haluaisi heittää hukkaan sitä mitä meillä oli, mutta ollaan aja
      Ikävä
      19
      779
    10. Sekaisin ihastuksesta

      Oletko mennyt joskus sekaisin ihastuksesta? Miten se on näkynyt, tuntunut tai saanut sinut käyttäytymään? Onko jotain, m
      Ikävä
      54
      751
    Aihe