Silloin tällöin mieleeni on hetkeksi tullut kysymys siitä, mikseivät heteromiehet hiippaile puskissa seksin perässä, kuten jotkut homot? En ole ryhtynyt ajatuksella sen enempää päätäni vaivaamaan. Vastaus on todellisuudessa varsin yksinkertainen: koska puskissa ei ole heteromiestä kiinnostavaa tarjontaa.
Homomiehet puskissa
juhanipalmas
5225
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
minua taas on mietityttänyt ja vaivannut usein tuo seksin perässä hiippailu yleensäkkin. niin heteroilla kuin homoillakin. hullua touhua.
lopettakaa se.
tehkää jotain järkevämpää niin paranee elämänlaatu samantien.
se on se kiihko mikä saa sen seppoteuksenkin siellä puskissa hyppimään. sepeteus käy kuumana
Hyi, hyi seppoteusta.
onko karkkarin levikkeellä vielä häppeningiä?
Havainnot viittaavat merkittävään eroon julkisten wc-kohtaamisten esiintymisessä heteroseksuaalisten ja homoseksuaalisten miesten välillä. Mahdollinen selitys tälle ilmiölle on heteroseksuaalisten miesten saatavilla olevien ja houkuttelevien kumppaneiden puute näissä olosuhteissa, mikä voi vaikuttaa heidän suhteelliseen harvinaisuuteensa.