Leikkaan lyhyen poikatukan kesäksi :)

Niin ei enää miehet pörrää ympärillä ja sinäkin pystyt unohtamaan minut.
T: P-nainen
6294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ähäkutti.

Äänestä

Tykkään pojista. Siis poikatukista naisella..

Äänestä

Paviaani nainen= pee nainen
perse nainen= pee nainen
Pylly nainen = pee nainen

Äänestä
  • paska nainen

    Äänestä

  • Kovimpia solvauksia en ole kuullutkaan sitten ala-asteen! Huhhuh....

    Äänestä

minkä ikäinen olet ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suunnitelma-tämä kirjoitti:

Niin ei enää miehet pörrää ympärillä ja sinäkin pystyt unohtamaan minut.
T: P-nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu