mites on asian laita
onko isojalka paranormaali?
10
291
Vastaukset
- Huutist
Ei ole varmastikkaan huutista sinulle
- paranormaali
hei haloo älä yritä
- Mitensenottaa
Eukkoni on 165 cm pitkä ja sillä on 41 numeron jalka, kai se on sitten paranormaali lemmikkieläin.
- paranormaali
eli se siis on paranormaali?
- Tsettsu
Ihmisotus on epänormaali, muut ovat normaaleja.
- Hmmjuuujuu
Isojalkaa ei oo ikinä todistettu olevan olemassa. Mutta isojalkaisia ihmisii joo.. mut jos keskustellaan metsässä elävästä isojalasta.
- iijj
onko paranormaali sellainen että ei ole todistettu olevan olemassa vai epänormaali joka on kuitenkin olemassa
- Haistakakkis
Miks olisi? Oletko vähän urpo?
- mitesonasianlaita
en vaiskaan, mää tiiän nää jutut. käytä aivojasi urpo
- Fukjuu
Miksi olisi? Kummitukset on
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253