Hei,
Tietääkö joku janakkalassa olevien ns. kotitallien omistajia tai siis ylipääntänsä että olisiko jollain mahdollisesti tallipaikkaa tarjota?
Ryttylän suunnalla on ainakin joku isompi talli mitä ehdin kattoa ohi ajaessa ja leppäkoskella on joku pienempi talli?
Mitään yrityksiä en hae eli siis sellaisia millä on kotisivut ja jne.
Etsin siis omalle kiltille lv-ruunalle tallipaikkaa joka olis palaamassa kotiin heinäkuussa ylläpidosta.
Janakkalan kotitallit
SaLaMirock
4
1317
Vastaukset
- Tallejaonpaljon
Tiedän kyllä moniakin talleja. Jotkut kivoja toiset epämukavia. Talleissa on syömistä runsaasti, joskin tallit eivät lämpiä.
- SaLaMirock
Osaisitko kertoo vähän mitä talleja?
- Tallejaonpaljon
Turun lähellä on talli. Mikkelin kupeessa on yksi hevostalli. . Lahden raviradalla talleja myös.
- SaLaMirock
Nyt oli etsinnässä Janakkalasta, Kanta-Hämeestä kotitalleja tai hevostalleja mistä vois kysyä tallipaikkaa 😅 en siis vie hevostani mihkään yli 30km päähän kotoa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614428KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523291Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?552560Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492554- 1102285
- 241893
- 241681
- 301626
- 1691540
- 361275