Olisiko kellään ideaa hyväksi tekstiksi eläkkeelle jäävän ystävän paitaan? Tulee siis osaksi syntymäpäivä/eläkelahjaa ja haluaisin keksiä hyväb tekstin joka viittaisi jotenkin siihen miten paljon eläkkeellä on aikaa ja voi ihan vaan olla. Huumoria sais kuitenkin löytyä :)
Lahjapaita eläkeläiselle
2
339
Vastaukset
- Humpanpuolesta
Eläkeläiset-yhtyeeltä löytyy http://www.humppa.com/jokisen-valinta/cat/paidat/
- vinkki4u
Ja sitten kun sopiva teksti on mielessä, niin paidan voi kätevästi painattaa täällä:
--> https://shop.spreadshirt.fi/387633
Myös muita tuotteita kuin paitoja. esim. termosmuki, kahvikuppi, esiliina, ostoskassi, pipoja turvaliivejä ym. Voit valita jonkin esimerkkituotteen ja muokata sen mieleiseksesi. Tai voit luoda minkä tahansa muun valikoimista löytyvän tuotteen valitsemalla LUO ja lisätä siihen tekstiä / kuvia helpolla muokkausohjelmalla.
Selkeä verkkokauppa, jossa teet ostoksesi helposti ja turvallisesti.
Hyvälaatuisia tuotteita, joissa kestävät painatukset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,2075240Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813716SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt663602Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers193539SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun433159Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1062360SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412346Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?312204Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan762140Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922079