Naurattaa jo nyt ne ylen ja kumppanien otsikot että ranska sanoi rasismille ei.
Ranskan kansa äänesti ja toiseksi tulleita nimitellään täällä suvakkianarkistien Ylessä rasisteiksi.
Empä haluaisi maksaa Yle veroa tästä touhusta mitä nämä anarkistivasurit Ylessä paasaavat.
Ylen propaganda on aloittanut taas nimitellä
AnarkistitYlessä
1
146
Vastaukset
- Anarkistivasuripaskat
Katsokaa kun kirjoittaa totuuksia niin anarkistipaska on heti poistamassa viestin.
On nääs täällä semmoset anarkistivasurit että oikein inhottaa tää touhu kun tullaan poistelee toisten kirjoituksia.
Mikä oli vasurille vaikeaa ymmärtää sitä pitää ihan kysästä?
On sentään jotain kun vasuripaska sai peukalon perseestään että pystyi painaa nappia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578870IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076176Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661320Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61277- 1091091
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.75923Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43758MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666