Minkin pikkarit

Minkkityty

Kiimainen punapää odottaa rohkeaa, jolle postittaa märät alusvaatteensa maksua vastaan. Luotettava ja anonyymi - täällä sua varten :)

[email protected]

3

399

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minkkityty

      Hinnasto:

      1 päivä - 15e
      2 päivää 25e
      Muut lisäpäivät 15e

      Masturboidut 30e
      Pissaleikit 30e
      Supermarinoidut eli salilla jalassa 40e

      Kerro mitä etsit, toteutan monia pikkutuhmia toiveitasi innokkaana! Myös sukkahousut, sukat ja rintaliivit ovat mukana paketissa. Kaikki suljetaan ilmatiiviisiin minigrip-pusseihin ja postitetaan heti riisuttua. Näitä tuoksuja et halua missata ;)

    • haluaehkäolis

      jos myisit eurolla niin voisin ostaa

    • löyliljljljjsk

      Toi s-posti on sitten feikki.Kusettaja jätkä joka pummii rahat ja häipyy.Kuori pääs uuniperuna

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      156
      10166
    2. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      189
      6739
    3. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      174
      6434
    4. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      38
      5887
    5. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      61
      4792
    6. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      8
      4575
    7. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      13
      3858
    8. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      89
      3559
    9. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      79
      3529
    10. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      10
      3081
    Aihe