Mua kiihottaa pitkät lakatut kynnet ,mitä mieltä naiset on ?
Pitkät lakatut kynnet
6
522
Vastaukset
- Ei-hyvä
Raapivat kullia.
- Ohan_tuollaiset_hienot
Eipä täällä taida naisia käydä joten ihan turhaa kysyä sellaisten mielipidettä.
Onhan se kiva katsella kuvia vaikka Rihannasta tai Lana Del Reystä. Puhumattakaan siitä että sattuu sellaisen naisen tapaamaan livenä. Parilla entisellä hoidolla on ollut pitkät kynnet, niitä on ollut ilo katsella kaluni ympärillä.- Longnails
Pitkillä kynsillä voi myös työskennellä, kuten kampaaja ja hatunsuunnittelija Anna Mikhailova näyttää: https://www.youtube.com/watch?v=dYb5dXIw0cQ#t=284.592535. Minulta varmaan mälli lentäisi, jos tuollaiset kynnet hääräisivät pääni ympärillä.
- khkhkhij
Aika äärimmäistä ja jos puhutaan pitkistä kynsistä, niin jo tavallisen pitkät kynnet ovat pitkät. Edelliset pitkät kynnet muistuttavat Jörö-Jukan kynsiä ovat ainakin minusta naisena aika hirveät.
Esim. tässä on jo pitkät kynnet
http://funkyandfifty.blogspot.fi/2014/04/ilouutisia-hillittyjen-huoliteltujen.html
Vähän riippuu mitä tarkoitetaan pitkillä kynsillä. Normaaleilla pitkillä kynsillä pystyy tekemään kotitöitäkin ainakin kumihanskat käsissä. Jörö-Jukkakynsillä ei pysty kyllä tekemään oikein mitään. Käsissä pitää talvellakin pitää lapasia, että kynnet saisi mahtumaan käsineisiin.
Olisi mielenkiintoista tietää, pitävätkö miehet pitkistä siisteistä klassisista esim. punaisista kynsistä ja mitä ajatuksia ne herättävät kantajastaan.
http://img600.imageshack.us/img600/9710/klassi008.jpg - Fkggghjljlhg
Onhan noissakin jo mittaa tarpeeksi. Jöröjukka-kynnet menee jo överiksi. Ei ole ongelma jos kynnet raapaisee kullia tai kasseja, niin se pitääkin olla. Pienet naarmut kuuluu asiaan.
Kyllä minä pidän .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 873655
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)813280Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.683112On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle702750Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli502292- 651842
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,271809- 361769
Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181709- 601678