Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vuoksenmaa=kuningas

Jorma vuoksenmaa on ihan kingi pitkävedossa.Menkääpä esbc:n sivuille ja ladatkaa sieltä jorman 11 minuutin video, jossa se hehkuttaa sen parhaimmista pitkäveto-voitoista."sama porukka joka iski saksaan iski aika kovalla kädellä myös ranskaan".
1363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mies puhuu iskuista ja operaatioista eri maihin kuin tupla.v.Bush konsanaan.

Ihmetytti vain se kun joka lehdessä on aina joku mainos: kiitos Jorma. Mahtava potti jee jee. Terveisin Markku.

Eihän ukolla ollut kuin tusinan verran printtejä, kirjeitä, faxeja näyttää.

No joo pelailkaa pitkässä sarjassa kenellä siihen on kärsivällisyyttä. Itse olen ihan tyytyväinen kun osumistiheys on lyhyessä sarjassa runsas. Olivat ne sitten ali/ylikertoimisia ei sen väliä, pääasia ei ole osallistuminen vaan voitto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eepi kirjoitti:

Jorma vuoksenmaa on ihan kingi pitkävedossa.Menkääpä esbc:n sivuille ja ladatkaa sieltä jorman 11 minuutin video, jossa se hehkuttaa sen parhaimmista pitkäveto-voitoista."sama porukka joka iski saksaan iski aika kovalla kädellä myös ranskaan".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu