todella ikävää asiaa

Ikävää kun oon tällanen hukka pätkä. Tarvitsisin tikkaat, että ylettyisin sua suuteleen tai voisin lipsutella alempaakin hätätapauksissa pitkällä kielelläni.
4269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei pieni pituusero haittaa, kunhan ei ole 10cm lyhyempi. Miten iso pituusero teillä on? Jotkut naiset sitten toki käyttää vielä korkojakin..

Äänestä

tuo nainen on 15 cm pitempi kuin minä. lähes 190 cm.

Äänestä
  • mikään nainen ole, sehän on jo lotjakemörsky.

    Äänestä

Miehen pituus ei ole ongelma. Muut asiat merkkaavat. Minun on pitkänä naisena vaikeaa lähestyä enemminkin heitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauniillenaiselle kirjoitti:

Ikävää kun oon tällanen hukka pätkä. Tarvitsisin tikkaat, että ylettyisin sua suuteleen tai voisin lipsutella alempaakin hätätapauksissa pitkällä kielelläni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu