Ootko tehny mut raskaaksi sulle? Nilkkoi turvottaa ja puuduttaa, suklaatii tekee koko ajan mieli vaikka ei oo menkat. Tuntuu, että rinnat on pyöreemmät, nöpöttää nänit ja kaikkee. Pilu on koo ajan märkä.
Onpa mies kauhea oksetus päällä
rakkaudenvaarat
10288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mut ei sen pitäis olla mahdollista, vaikka kivaahan se olis varmasti ollukkin paljaalla vedellä sut raskaaksi. En sitä väitä.
Oot juonu liikaa käynyttä simaa, se voi tehä tollee, sua kukaa palstalla pane
alkuraskaus oireet minulle oli rintojen arkuus, oksettava olo, heikotus. Pillun märkyys tai jalkojen turvotus tuskin kuuluu alkuraskauteen. Eikös se ole sen ajan oireita kun vauvan kanto masussa alkaa ottana jalkojen ja selän päälle?
Hormoonit vaikuttaa nivelten luistoon. Menkoissa sama oire. Huono ruokavalio, suola rasva, ja turvotus päällä. Mun rinnat aristaa. Mun mieheltä tainu mennä kumi puhki. :(
Paska tsägä. Et voi sitten lähtee juhliin skumpalla vappua. Mun vappu alkoi tänään ja helvetin kosteasti bailaten
"Rakkauden vaarat", vaiko sittenkin vain tyhmyyden ja terveen järjen puutteen vaarat?
Rakkauren ouute se on, mikä ajaa ihmisen nussimaan niin kovaa, että kumit palaa rei'ille.
Kumit ?Poika ,sä et näköjään tiedä mitä kumit tekee kunnon panomiehen kalulle, puristaa niin ettei veri kierrä,siinä sinulle opinahjoa
Tuntuuks susta, että sä räjähdät kumiin?
HAISTAPASKA SÄ OOT KADE MULKKU