Meitsi on ehkä päässyt

Yli susta..voisko olla. Vai onko odotettavissa joku osa kaksi?
7290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Itse kuvittelin ja eikun osa kaksi pyörimään. Voi että tykkään hänestä niin paljon. Hän vain on kaikkea sitä. Hän kykenee melkein mihin vaan ja minun tapaamisen jälkeen kuin puhkesi kukkaan. Itse jäin katsomaan vierestä ja jatkoin omaa elämääni. Sitä paremmin menee mitä vähemmän miettii. Hän saa puolestani tehdä mitä hän haluaa ja mistä hän itse nauttii. Hän ikään kuin täydentää minut ja tekemiseni. Itse loistan omalla tavallani ja hän omallaan. Hienoa nähdä että hän tekee sen mihin minä en ikinä pystyisi. Hän on kuin minä eri sukupuolena ja sen takia on vaikea tuomita itseään. Olemme erilaisia persoonia mutta samalla sielulla. Ei siihen voi mitään muuta lisätä.

Äänestä

Mahtava hyppy ja hetki tuntemattomaan tie jossa leijut tietämättömänä.

Äänestä

Ei ollut kovin kestäviä sun tunteet.

Äänestä
  • Muistelevat vaan vuosia sitten elettyä yhteistä aikaa.Josta sun ei varmaan kannata pahoittaa mieltäsiEi kai siinä sen kummempaa.
    Jotkut jättää vaan syvemmän jäljen mutta elämä jatkuu
    Joskus tiet kohtaa mutta myöhemmin eroaa, silti saattaa jäädä hyvät muistot.

    Äänestä

  • Minulla on kestävät tunteet.

    Äänestä

miks valtakunta kerrot täällä palstalla et sulal on tunteita su viiden lapsen isää kohtaan? lisäksi toivon et oot prvo, ootko oikeesti viiden lapsen äiti ja soskun rahoilla?

Äänestä

Kerroppa totuus satutäti topelius.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siltä-vaikuttas kirjoitti:

Yli susta..voisko olla. Vai onko odotettavissa joku osa kaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu