TAPIO:TALVI=Luottamus hallitukseen

Verkkouutisten taloustutkimuksella teettämän kyselyn mukaan hallituksen kannatus kansan keskuudessa on noussut 74%:iin. Taistelet tuulimyllyjä vastaan tapio.talvi monine eri nimimerkkeinesi!
3160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siis kokonaisuudessaan. Tarkoittaa myös ulkoministeriötä.

Äänestä
  • Hallitus on todellakin kokonaisuus. Tuomioja saa ehdottomasti minun tukeni, Lipponen ei koskaan. Ja se näkyy myös tutkimustuloksessa.

    Äänestä

  • sama kirjoitti:

    Hallitus on todellakin kokonaisuus. Tuomioja saa ehdottomasti minun tukeni, Lipponen ei koskaan. Ja se näkyy myös tutkimustuloksessa.

    Väärä nimitys. Gallup ei ole tutkimus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


noussut kirjoitti:

Verkkouutisten taloustutkimuksella teettämän kyselyn mukaan hallituksen kannatus kansan keskuudessa on noussut 74%:iin. Taistelet tuulimyllyjä vastaan tapio.talvi monine eri nimimerkkeinesi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu