ja koko voittosumma tupsahti pelitililleni saman tien. Ennestään pelitililläni oli 0.29 euroa.
Veikkaus on hyllyttänyt minut nettipeleistä 28.4.2017 alkaen, vaikka olen koko ikäni, yli 60 vuotta, asunut Suomessa ja minulla on täällä vakituinen omistusasunto, jossa asun perheeni kanssa ja johon olen henkikirjoittautunut.
En siis voi pelata mitään netissä.
Sen sijaan voin aivan hyvin klampria R-kioskille ja pelailla siellä ja käyttää veikkauskorttia, ja tulokset voin tarkistaa pelitililtäni, jonne myös voitot tulevat. Ja ainakin tänään onnistui siirtää koko saldo 0.89 euroa pankkitilille.
Näin se on PSAKAFIRMA tämä Veikkaus. vittuilee maksaville asiakkaille. Eduskunnasta tarkistin, että eivät ne ole 28.4.2017 tehneet mitään sellaista lakia, etten muka voisi pelata veikkauksen nettisivuilla niin kuin tähänkin asti.
Voitin KENOssa
1
311
Vastaukset
- KukaVeikkauksellePelaa
En ole enää vuosiin pelanut veikkaukselle. Veikkaksen pitkävetokohteiden valikoimassa ei ole kehumista, paljon enemmän valinnan mahdollisuuksia on muilla vedonvälittäjillä.
Koripallossa voitin taas tupla vedolla Filippiinien koripallossa 1. neljänneksen yli 42 pistettä vedolla, joita paffi tarjoaa ja ei löydy veikkauksen pelivalikoimasta.
Lopputulos kummassakin oli yli 50 pistettä, joten helppo voitto tuli yli kahden kertoimella.
Veikkaus ei maksa edes bonuksia pelitilin avaajalle, kuten joka ikinen vedonvälittäjä.
Eikä ole veikkauksella myöskään kulmapotku vetoja, jotka osuu myös hyvin.
Viimeksi Paffi maksoi prlitilille 5€, kun heidän pyynnöstö vaihdoin salasanan.
Noin pari viikkoa sitten voitin paffilta 5€ ilmaisen vedon, jolla tuli vajaa 5€ voittoa, jonka paffi laittoi pelitilille.
Veikkaus ei koskaan tekisi samoin.
Seuraavaksi voisi avata pelitilin Expectille, jossa 10€ talletuksella saa 50€ pelirahaa pelitilille.
Kahden kertoimen voitolla pelitilillä olisi siten 110€.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä4305257Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1653088Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575972654- 641921
- 431900
Hotelli kainuu
Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!501856Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.51665- 871647
Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei101377MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."
Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim161279