Voitin KENOssa

tänään50senttiä

ja koko voittosumma tupsahti pelitililleni saman tien. Ennestään pelitililläni oli 0.29 euroa.

Veikkaus on hyllyttänyt minut nettipeleistä 28.4.2017 alkaen, vaikka olen koko ikäni, yli 60 vuotta, asunut Suomessa ja minulla on täällä vakituinen omistusasunto, jossa asun perheeni kanssa ja johon olen henkikirjoittautunut.

En siis voi pelata mitään netissä.
Sen sijaan voin aivan hyvin klampria R-kioskille ja pelailla siellä ja käyttää veikkauskorttia, ja tulokset voin tarkistaa pelitililtäni, jonne myös voitot tulevat. Ja ainakin tänään onnistui siirtää koko saldo 0.89 euroa pankkitilille.

Näin se on PSAKAFIRMA tämä Veikkaus. vittuilee maksaville asiakkaille. Eduskunnasta tarkistin, että eivät ne ole 28.4.2017 tehneet mitään sellaista lakia, etten muka voisi pelata veikkauksen nettisivuilla niin kuin tähänkin asti.

1

279

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KukaVeikkauksellePelaa

      En ole enää vuosiin pelanut veikkaukselle. Veikkaksen pitkävetokohteiden valikoimassa ei ole kehumista, paljon enemmän valinnan mahdollisuuksia on muilla vedonvälittäjillä.
      Koripallossa voitin taas tupla vedolla Filippiinien koripallossa 1. neljänneksen yli 42 pistettä vedolla, joita paffi tarjoaa ja ei löydy veikkauksen pelivalikoimasta.
      Lopputulos kummassakin oli yli 50 pistettä, joten helppo voitto tuli yli kahden kertoimella.
      Veikkaus ei maksa edes bonuksia pelitilin avaajalle, kuten joka ikinen vedonvälittäjä.
      Eikä ole veikkauksella myöskään kulmapotku vetoja, jotka osuu myös hyvin.
      Viimeksi Paffi maksoi prlitilille 5€, kun heidän pyynnöstö vaihdoin salasanan.
      Noin pari viikkoa sitten voitin paffilta 5€ ilmaisen vedon, jolla tuli vajaa 5€ voittoa, jonka paffi laittoi pelitilille.
      Veikkaus ei koskaan tekisi samoin.
      Seuraavaksi voisi avata pelitilin Expectille, jossa 10€ talletuksella saa 50€ pelirahaa pelitilille.
      Kahden kertoimen voitolla pelitilillä olisi siten 110€.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7413
    2. 79
      4924
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      79
      4809
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      132
      4228
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      8
      3008
    6. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2649
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      40
      2551
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      47
      2196
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2191
    10. Suudeltiin unessa viime yönä

      Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit
      Ikävä
      21
      1820
    Aihe