Voitin KENOssa

tänään50senttiä

ja koko voittosumma tupsahti pelitililleni saman tien. Ennestään pelitililläni oli 0.29 euroa.

Veikkaus on hyllyttänyt minut nettipeleistä 28.4.2017 alkaen, vaikka olen koko ikäni, yli 60 vuotta, asunut Suomessa ja minulla on täällä vakituinen omistusasunto, jossa asun perheeni kanssa ja johon olen henkikirjoittautunut.

En siis voi pelata mitään netissä.
Sen sijaan voin aivan hyvin klampria R-kioskille ja pelailla siellä ja käyttää veikkauskorttia, ja tulokset voin tarkistaa pelitililtäni, jonne myös voitot tulevat. Ja ainakin tänään onnistui siirtää koko saldo 0.89 euroa pankkitilille.

Näin se on PSAKAFIRMA tämä Veikkaus. vittuilee maksaville asiakkaille. Eduskunnasta tarkistin, että eivät ne ole 28.4.2017 tehneet mitään sellaista lakia, etten muka voisi pelata veikkauksen nettisivuilla niin kuin tähänkin asti.

1

328

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KukaVeikkauksellePelaa

      En ole enää vuosiin pelanut veikkaukselle. Veikkaksen pitkävetokohteiden valikoimassa ei ole kehumista, paljon enemmän valinnan mahdollisuuksia on muilla vedonvälittäjillä.
      Koripallossa voitin taas tupla vedolla Filippiinien koripallossa 1. neljänneksen yli 42 pistettä vedolla, joita paffi tarjoaa ja ei löydy veikkauksen pelivalikoimasta.
      Lopputulos kummassakin oli yli 50 pistettä, joten helppo voitto tuli yli kahden kertoimella.
      Veikkaus ei maksa edes bonuksia pelitilin avaajalle, kuten joka ikinen vedonvälittäjä.
      Eikä ole veikkauksella myöskään kulmapotku vetoja, jotka osuu myös hyvin.
      Viimeksi Paffi maksoi prlitilille 5€, kun heidän pyynnöstö vaihdoin salasanan.
      Noin pari viikkoa sitten voitin paffilta 5€ ilmaisen vedon, jolla tuli vajaa 5€ voittoa, jonka paffi laittoi pelitilille.
      Veikkaus ei koskaan tekisi samoin.
      Seuraavaksi voisi avata pelitilin Expectille, jossa 10€ talletuksella saa 50€ pelirahaa pelitilille.
      Kahden kertoimen voitolla pelitilillä olisi siten 110€.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      118
      2435
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      40
      1562
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      644
      1028
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      993
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      962
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      98
      906
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      875
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      710
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      706
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      696
    Aihe