Jarri Haskari aikoo aloittaa uudelleen virolaistuo

nnin? Se katkesi kymmekunta vuotta sitten, kun kansakoulukujalla ei ollutkaan majoituslupaa.
12256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Jarri sanoo

Äänestä

On se heppu. Ei ikinä opi. Mustelmia tiedossa. Satavarmasti.

Äänestä

siinä on niin turha jätkä kuin olla voi aivan pelle isolla P

1Äänestä

Kohta nyrkki taas heiluu. Tämä kokkari-Jaskari on kova hakkaamaan naisia. Luulen, että seuraavalla kerralla Vasili murjoo myös Jaskarin kuonon. Jaskarin maine piireissä on todella huono. Häntä pidetään pelkkänä huorakauppiaana.

Äänestä

Mahtavaa

Äänestä

Hei, on

Äänestä

Jaskari kauppaa pimeällä torilla märkää virolaista persettä syysloskan kunniaksi... ja luulee rikastuvansa.. ja rikastuukin kun kokkarit sijoittavat tämän typerän kauppakamarinilkin veroparatiisihuoriin rahansa.

Äänestä

Onko mukana

Äänestä
  • On.

    Äänestä

Uutisissa kerrotaan, että _Libyassa_ on ihmiskauppiaita....

Äänestä

Tunnelin valmistuttua ei kannata matkustaa Ruotsiin. Ei kannata opiskella ruotsia.

Äänestä

Muuttaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


yriteliäs kirjoitti:

nnin? Se katkesi kymmekunta vuotta sitten, kun kansakoulukujalla ei ollutkaan majoituslupaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu