Eipä tänne kannata vihjeitä laittaa, koska ne heti poistetaan.
Laitoin eilen illalla vihjeen ja tänään päivällä vihjeen, mutta ne oli poistettu palstalta.
Asiallaiset vihjeet, niin poistettiin.
Laitoin eilen illalla vihjeen ja tänään päivällä vihjeen, mutta ne oli poistettu palstalta.
Asiallaiset vihjeet, niin poistettiin.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Suodattaako palstan moderaattori viestiä, kun on monen minuutin viive, ennenkuin viesti ilmestyy palstalle eli jos mode huomaa, että vihje on vedonlyöntivihje, niin mode vetää sen pois.
Onko modella bookkerin kanssa sopimus, että viestit, jotka sisältävät pelivihjeen, niin sellaista ei julkaista.
Jos olisit kärpäsenä katossa moden päivystys huoneessa, niin huomaisit ylipainoisen pullonpohjasilmälasipäisen moden istuvan nahkaisessa nojatuolissa ilman paitaa tuijottaen 30" tietokone näytöltä suomi24 pitkävetopalstaa.
Toisessa kädessa rasvainen lenkkimakkara ja moden suu mussuttaisi lenkkimakkaraa rasva leukapielistä valuen ja moden rintakehällä olisi päivän menuu.
Välillä kuuluisi moden änähdys, kun mode huomaisi uuden viestin palstalla ja kun mode huomaisi sen olevan pitkäveto vihje, niin mode ölähtäisi, että poistetaanpa asiaton vihje ja mode tökkäsii rasvaisella keskisormellaan deleteä ja ölähtäisi, että kah, siinä lähti taas yksi viesti poistoon ja sen jälkeen mode hörppisi päälle olutta röhönaurua röhnöttäen.