A-Veronpalautus kokemuksia?

dgdfgdfhdhdfh

Maksaako vai onko täys huijari sivu? Tekisi mieli tai oikeastaan erittäin tarpeellista olisi saada ennakkoon palautukset, mutta vaikuttaa kusetukselta kun netistäkään löydä oikein infoa tästä paikasta.

8

2099

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • iciadivh
      • vitunpelle99944

        mene vittuun vitun paskojen affisivujesi kanssa pelle


    • tietääköjoku

      Myöntääkö vielä lainaa?

    • palautus

      Sai ainakin syksyllä ja ihan hyvin kaikki pelas ja rahat tuli.

    • Veronpalautukset2016

      Olen käyttänyt www.veronpalautuspaiva.fi - palvelua , joka toimi aikaisemmin Veronpalautus Nyt - nimellä ja taitaa olla ensimmäinen palvelu, koska olen käyttänyt näitä jos 7 vuotta sitten ja hyvin on toiminut joka kerta.
      Joutuuhan tästä maksamaan 30% kulun mutta halvemmaksi tulee maksaa 580€ autonkorjauslasku nyt, kun perintäkulujen kanssa JOulukuussa.

    • Jokainenvo

      Miettikää nyt vähän, jotka käytätte tämän kaltaisia palveluista. Käytännössä lahjoitatte kolmasosan veronpalautuksesta pois. No jokaisen voi käyttää rahansa tyhmästi, tämä nyt on sieltä typerimmästå päästä.

    • vippiseppo

      Juu kolmasosan saa sanoa lahjoittavansa pois jos kottaa palautuksensa tämmöisistä paikoista. Tosin sitä ennen palautusta saava on antanut valtiolle ilmaista velkarahaa. Huono diili paitsi jos on uo asiakas ja onnistuu saamaan vipin. Ennen sekin onnistui.

    • Kiskurit

      Kiskurifirma!!!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      61
      7520
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2946
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1776
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1659
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1404
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      131
      1163
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      77
      853
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      812
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      52
      745
    Aihe