Olen ollut kusipää sinua kohtaan, mutta jos yhtään lohduttaa niin minäkin olen ollut monesti hajalla sinun vuoksesi. En ole tunteeton vaikka voin joskus vaikuttaa siltä. Kadun kyllä :(
Olen ollut ilkeä
Miehellejonnekkin
351157
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 35
Vanhimmat
Milloin olette viimeksi nähneet?
Jatka vain kuin haluat. Mun entiset ei koskaan kirjoittaisi pahaa minusta.
Ei kyse mistään suomi24-palstalla kirjoittelusta vaan irl kusipäisyydestä
Tuota en haluaisi että sinä tärkeä olisit ikinä hajalla vuokseni:(
Oletko Lempäälän H-nainen?
En ole
Jos oikeasti katuisit, kertoisit sen irl. En usko ennen kuin näen/koen, että asiasi tulee suoraan sydämestäsi esille...
Kerron jos saan hyvän tilaisuuden siihen
Mikset kerro, ennen kuin on myöhäistä? Ei tarvitse katua sen jälkeen enää.
Haluaisin tehdä sen kasvotusten
Kipin kapin tapaamaan sitten vain. Kyllä varmasti aikaa riittää molemmilla.
Yritin kannustaa sinua ja alkuhuuma oli kiihkeää ja sokaisi minutmutta en tajunnut mitä kaikkea koet elämässäsi. Vain sinä voit ottaa vastuun itsestäsi ja lapsuuden traumoistasi ja muuttaa elämääsi ja läheistesi elämää. Minulla ei ole mitään pahaa sanottavaa sinusta. Päinvastoin, jouduin kohtaamaan itseni ja sen minkälainen ihminen olen. Hyvää jatkoa!
Hyv jatkoa toivotetaan ihmiselle, jonka kanssa ei olla eikä haluta olla enää tekemisissä. Sivusta tosin huutelen, sillä en ole ollut kusipää kenellekään.
En halua kuvitella että olisit joku läheinen menneisyydestä. Kyllä täällä varmasti riittää keskustelijoita sinulle. Nimettömänä se vain on tyhmää.
Tämähän on aivan perseestä. Kenelle puhut?
V miehelle
Paskaa puskista. Sinä ja sun hajoilus.
Pidät, mutta silti käyttäydyt niin?
En ole tumma
Eli olet blondi.
Niin olen mutta ei mennyt Vesalle
Meneekö J.lle?
Ei mene
Vihan hallintaa on joutunut opettelemaan yksi jos toinenkin.
Mitä tarkoitat?
Ihmettelen vain miksi?
Olisiko liikaa paineita? (En haluaisi nyt olla sinun housuissasi ) :)
Mitä paineita tarkoitat?
Ei ole mitattu hetkeen.
Nyt en kyllä ymmärtänyt
Mä kyllä ymmärsin :D
Enemmän taidat olla hajalla ympäri huorimisessi ja liiallisen alkoholin käytön ja aportin tähden tai mistä tiedän mitä olet tehnyt tokkopa liittyy meikään ollenkaan murheesi, en kyllä nyt ota sua vanhana otan nuoren selvä järkisen
Onhan teillä aika paljon tuota ikäeroa. Eikä ikä ole vain numeroita vain onko.?
Ei ole paljoa. Erehdyit henkilöstä
Miksi olet ollut hajalla miehen vuoksi? En usko sen lohduttavan häntä.
Ota yhteyttä mieheen.