Trappara jyrää

Trappara harjoitusmetodit: 1. liaanit 2. kahvakuula. 3. yöjuoksu.
281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nuukivat myös hanskaa paljon!

Äänestä

Niin, mitä nyt tänäänkin tepsi on ollu täysin kusessa Tapparan aktiivisen hyökkäyspelin kanssa ja ollut nimenomaan se paljon rikkovampi ja roikkuvampi joukkue. Joutuu koukuilla, kahvoilla ja korkeilla mailoilla kompensoimaan sitä, ettei pysy Tapparan perässä. Alivoimaahan TPS onkin aiheesta saanut ja Tappara rokottanut niistä pari kertaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


CCCCP kirjoitti:

Trappara harjoitusmetodit: 1. liaanit 2. kahvakuula. 3. yöjuoksu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu