Olet varmaan miettinyt, kun muutenkin olen niin vetävän näköinen, että minkä kokoinen minulla on, niin se on sellainen keskimittainen n. 16 cm. Ei iso, eikä minikokoinen. Sopii normaali vaginaiseen naiseen, eikä satu kuitenkaan.
Kerron nyt nainen
tyydytinuteliaisuutesi
17872
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
mul on iso tiedoksi.....
...itsestäsi:
jos olisit minun silmiini vetovoimaisen näköinen ja meillä kemiat sopisi yhteen niin ihan sama minkä pituinen se on, jos se toimii normaalisti ja osaat sitä kunnolla käyttää niin se on tärkeämpää kuin ne sentit ;))
Miehen itsetunto on paljon siitä pituudesta kiinni. Olen vain rehellinen.
Itsellä on niin hyvä itsetunto että ei tosiaankaan asialla mieltäni häiritse, sitäpaitsi mitä teet pitkällä jos paksuus ei ole hyvä.
EI ole koskaan naiset valittanu ja ihan keskikokonen on.
Meinaaks että vaiks miehellä olis sun peukalon kokoinen niin ei haittais sua puuttuvat sentit 😂 älä puhu paskaa , et taida olla ihan täysjärkinen. Taidat myös olla frigidi.
niin kaunis..
https://youtu.be/mTa8U0Wa0q8
Hänelle, miehelle sanoisin että ulkonäkö ei ole se asia, mikä minuun vetosi. Se oli älykkyys. Huomasin kirjoitusten kautta, että hän on pohjimmiltaan monitasoinen ja herkkä.
Munan koolla ei todellakaan ole väliä.
Näyttää se aika hyvältä, kun on koko mieskin niin kuuma paketti ;~)
hänellä ei ole mitään käyttöä sille ja siksi ei tee mitään tiedollakaan
Poikaystävä? :)
Uutisia pukkaamaan Lauantai-illan kunniaksi!!
En ole miettinyt. Sen näkee sitten joskus, jos se aika tulee. Ei tarvitse kaikkea tietää vielä. En tiedä omia mittoja, enkä ole aikeissa mittailla. Oletko ihan mitan kanssa mitannut? No hyvä toisaalta, painan mieleen. Tummahkon puoleisessa pörröpäässä minua viehätti erityisesti herkkyys, ulkonäkö, varma käytös ja rohkeus ja luonteessa lisäksi se, että ei ole liian tossu. Ei tullut koskaan mieleeni ajatella intiimialueen mittoja.
Tuskin se kenelle vastasit on se sun ihastukses ja tuskin hän samalla lailla ajattelee kun tuo jolle vastasit. Joten ei kannata näistä provosoitua.
Nyt on vaihtoehtoja
Kännykällä ennen tapana oli sanoa ei kiitos päin naamaa välittämättä mitä toinen mahtaa ajatella.
Kehut itseäsi..et ole ainakaan mies..joku pojankloppi
Nii siis onko tämä nyt lepotilamitta vai mikä? Koska muuten... 🙄
Paksuus oleellista miksei tuota kerrota. Ja onko kuinka paljo käytetty, kas sehän se olleellinen myös. Terveen paperit ei kuppaa hiviä tai muuta vastaavaa? Kaikki faktat vaan kerralla pöytään!
QEI SAA KERTOA TUOLLAISTA!!😣😱🙊😣 IHAN LIIKAA TIETOA.
EI OLE TARPEELLISTA .😣