Nytmahtuipi

Tiukkaareikää

Vihdoin ja viimein onnistui! Mulla on paksu ja vaimolla pieni ja tiukka. En ole saanut sisään vaikka liukastetta paljon ei vaan mahdu. Nyt sain sisään puolijäykkänä ja kyrpä täysiin mittoihinsa sisällä siellä oli. Reikä venyi ja oli upean näköinen vaimokin piti hommasta. Ei jää kuulemma viimeiseksi kerraksi.

6

951

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tiukkaareikää

      Mulla sentään on erittäin kaunis vaimo. Sulla poikarukka vain karvainen käsi jota käytät kun näitä luet

      • Kovasti sinua tuntuu ulostamiseen liittyvät asiat kiinnostavan. Olisiko fetissipalsta sinulle parempi paikka? Anaaliseksissä ei yleensä tavoitella ulosteisiin liittyviä kokemuksia. Kun suoli on tyhjä ja mahdollisesti huuhdeltu ennen peppupanoa, ja penis sekä peräaukko kunnolla liukastettu, on se varsin siistiä hommaa.


    • Kinsey

      Merlin 72 olet verbaalisesti nokkela henkilö, loppupelissä kuitenkin mieti vähän. Ihmisiä pitää tukea ei polkea

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      134
      1465
    2. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      518
      1294
    3. Miesten suusta kuultua

      Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "
      Sinkut
      167
      760
    4. Mitä vikoja

      kaivatussasi on?
      Ikävä
      50
      680
    5. Sinkut-palstan suurin valhe

      Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va
      Sinkut
      204
      666
    6. Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"

      Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l
      Kotimaiset julkkisjuorut
      154
      663
    7. Nainen, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, miehestä?
      Ikävä
      49
      647
    8. Haluaisin mies tietää pari juttua

      Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt
      Ikävä
      22
      610
    9. Miten usein

      Vielä siellä muistelet meitä tai minua?
      Ikävä
      44
      582
    10. Nainen mitä jos kaivattusi olisi biseksuaali

      Loppuisiko kiinnostus
      Ikävä
      74
      563
    Aihe