Vihdoin ja viimein onnistui! Mulla on paksu ja vaimolla pieni ja tiukka. En ole saanut sisään vaikka liukastetta paljon ei vaan mahdu. Nyt sain sisään puolijäykkänä ja kyrpä täysiin mittoihinsa sisällä siellä oli. Reikä venyi ja oli upean näköinen vaimokin piti hommasta. Ei jää kuulemma viimeiseksi kerraksi.
Vastaukset 6
- Tiukkaareikää
Mulla sentään on erittäin kaunis vaimo. Sulla poikarukka vain karvainen käsi jota käytät kun näitä luet
Kovasti sinua tuntuu ulostamiseen liittyvät asiat kiinnostavan. Olisiko fetissipalsta sinulle parempi paikka? Anaaliseksissä ei yleensä tavoitella ulosteisiin liittyviä kokemuksia. Kun suoli on tyhjä ja mahdollisesti huuhdeltu ennen peppupanoa, ja penis sekä peräaukko kunnolla liukastettu, on se varsin siistiä hommaa.
- Kinsey
Merlin 72 olet verbaalisesti nokkela henkilö, loppupelissä kuitenkin mieti vähän. Ihmisiä pitää tukea ei polkea
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 58826
- 70822
- 60803
Uunimakkara koululaisten suosikki
https://www.is.fi/ruokala/ajankohtaista/art-2000012228523.html on tärkeää että oppilaat syövät hyvin, muuten ei jaksa p264645- 46622
Meistä puhutaan
Meistä varmaan puhutaan ja huhutaan. Luulen niin. Ei kiva juttu. Ja ystävät on minusta huolissaan. Yritän tehdä kaikkeni26607Luotan sinuun nainen, kuin kallioon!
Jos joskus tuntuu siltä, että haluat puhua minulle jotain luottamuksella niin voit luottaa siihen, että kaikki jää meid39501- 17482
En tiedä sinusta
Olisitko lempeä, hyväntuulinen ja rento vai jämpti, määrätietoinen ja huoliteltu kumppani?35473- 52459