Pohjolan liikenne

Tälläista keskustelua näin netistä bongattuna.

youtube: https://www.youtube.com/watch?v=LZgG0b-JLtg

Onko kokemuksia uudesta Pasilan varikosta?
Johto kuulemma on "lukkojen takana" kulkee eri osasta rakennusta hissillä? Ja aika askeettinen meininki.
2182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuossa videossa on suomeksi nauhoitettu puhelu.
En ymmärrä että ihmiset ei tajua sitä että nykyaikana kaikesta epämääräisestä jää niin helposti kiinni.
Hän pl esimies.

Äänestä
  • Onkos tullut vaatteet yhtään miehisemmiksi uuden varikon myötä ?
    Joko olette päässeet niistä neitipunaisista ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EErikkikkk kirjoitti:

Tälläista keskustelua näin netistä bongattuna.

youtube: https://www.youtube.com/watch?v=LZgG0b-JLtg

Onko kokemuksia uudesta Pasilan varikosta?
Johto kuulemma on "lukkojen takana" kulkee eri osasta rakennusta hissillä? Ja aika askeettinen meininki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu