Haista sieki vittu

Pelle koko äijä.
9243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No mie haistan.

Äänestä

Hei tätä mä komppaan, lyhyestä virsi kaunis.

Äänestä

Mikäs sinut sai haistattelemaan?

Äänestä

Joku taitaa olla kännissä ja purkaa tuntojaan?

Äänestä

siuta?

Äänestä

Täää on vain elämää ei se kummempaa

Äänestä

Mie haiston jo ja mie sain hirmu orkutki. Mite siulla?

Äänestä

Ootko aloittaja Jouni Hynynen? Kuulostat ihan Hynyseltä.

Äänestä

Varmaankin poikkis joi vika offin poies. Semmossii ne tannareijen ajatukset on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


japaska kirjoitti:

Pelle koko äijä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu