Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

vaippafetissi

Onko ketään muita naisia tai miehiä, jotka tykkäävät käyttää vaippoja? Olen 22 vuotias mies pääkaupunkiseudulta. Olisi mukava jutella samasta aiheesta kiinnosuneiden ihmisten kanssa :)
329777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

Kunhan elät vanhemmaks käy kunnalliskodis ne käyttää vaikka ei tykkäis,,,,ELBIMBOOO 22v

Äänestä

Vaipat 24/7 kolmatta vuotta. Tyttökaverini kautta ajauduin tähän fetissiin.

Äänestä
  • Hienoa Jenni

    Äänestä

meikä pojalla on myös vaippafetismi

Äänestä
  • Teikä poika voi työntää myös löylykauhan perseeseen

    Äänestä

Onko kivampi laittaa kikkeli vaippaan osouttamaan ylös vai alaspäin? Onnaako vaippaan runkkaaminen? Onko muotoiiltu parempi kuin suorakaireen muotoinen vaippa?

Äänestä
  • Sulle parempi on löylykauha perseessä

    Äänestä

teippivaippa paras on

Äänestä
  • Eikö vaippa pysy paikallaan kireissä housuissa? Mihin teippausta tarvitaan?

    Äänestä

Kyllä se kiinni laitetaan sivuilta teipeillä

Äänestä
  • Eikö se ole paljon kalliimpi kuin suorakaidevaippa alkkareissa?

    Äänestä

no onhan se juu

Äänestä

Tykkään pitää muovista vaippaliinaa. Tuntuu ihanalta ihoa vasten..,

Äänestä

totta tuokin .ne on jo tutut lapsuudesta ;)

Äänestä
  • Mistä vaippaliinoja saa? Onko myymälöissä? Ostan heti kun löydän

    Äänestä

no tuolta saa kaikken tarvittavan :)

Äänestä
  • Jos haen vaipat läheltä tokmannilta, on järjetöntä tilata muutama euron liina netistä

    Äänestä

Laitoin juuri ison suorakaidevaipan alkkareihin. Että on hyvä olo. Lirauttaa ei sovi, kun ei ole vaippaliinaa. Löylykauhaheppulia vituttaa rajattomasti.

2Äänestä

Muistan joskus teinivuosilta hetken kun kotona kokeilin vaatekaapissa vaippaa päälle ja jostain syystä yhä muistan sen kiihottavuuden. Jos mietin että minulla olisi se päällä ja nainen tulisi kiinni minuun jo tuo nostaa kullin pystyyn. Märkä naisten uimapuku siihen päälle saa kiiman päälle.

Perinteinen jyystämisseksi ja sen pelkkä katsominen on minulle tappavan tylsää. Minulla on varmaan jokin piilossa oleva erikoisiin fetisseihin olevat halut. Toivottavasti joskus löytyisi nainen jolla olisi samanlaisia kiinnostuksen kohteita.

Äänestä

Hyvä vaippa housuissa ja ei viitsi edes runkata. Muutenkin on kiva olo, joka kestää kestää. Yöksi isompi vaippa. Pissat vaipan ohitse, jäykistely vähän haittaa. En tahri miellyttävää vaippaa, se on puhtaana parempi.

Äänestä

Kohdallani ei ole kyse fetissistä, koska vaippa ei aiheuta seksuaalista kiihoittumista. Iso, pehmeä vaippa jalkojen välissä vain on miellyttävä ja rauhoittava. Pidän sen puhtaana

Äänestä

moi! täällä on 30v sporttinen mies käyttää vaippoja :) muovi pintaset teippi vaipat parhaita musta ja lempi vaippa mulla on my diaper pink :P olisi kiva saada uusia vaippa tuttavia täältä tulkaa jutteleen

Äänestä
  • Moi :) onkos sulla paikkaa missä vois jutella

    Äänestä

Olen jo ikämies ja minun täytyy pitää virtsankarkailun takia vaippoja. Käytin ensin vaippahousuja, mutta nyt olen käyttänyt naisten kuukautisvaippoja. Maksi yövaippa on miellyttävän pehmeä, ja pysyy hyvin alushousuissa kiinni. Penis ja kivekset ovat hyvin sen suojassa. Mitään seksihaluja en siitä saa, koska sen käyttö on välttämätömntä. Koska minulla on kestokatetri, niin öisin on siinä pissapussi, jolloin ei öisin tarvise mennä vessaan

Äänestä

Hei
Löytyiskö kaveria 09,019 länsi suunta.

Äänestä
  • Olet ylpeä vanhempi, joka haluaa pettää.

    Äänestä

Oon 35v jäbä, mulla oli just vaippa kalsareissa, pissaamisen jälkeen jäi vaippaan ihana keltainen jälki.

Äänestä
  • Täällä daddy vaippakundeille.
    Vaihdetaanko kuiviin ??

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Täällä daddy vaippakundeille.
    Vaihdetaanko kuiviin ??

    missä voitas jutella? poju tarviis kuivaa alle.. :)

    Äänestä

Mulla ei ole vaippafetissiä mutta joskus miettinyt terveysside juttuja. Nainen on joskus sanonut että ei niiden ostossa noloa ole, mutta eipä se näyttää on mene.

Äänestä
  • Kaikkea olen ostanu siteitä ja vaippoja samoin naisten vaatteita,eipä se kovin ihmett äenää nykyään ole,sioon nuorena en kyl ois ostanu millää!

    Äänestä

  • Anonyymi00029 kirjoitti:

    Kaikkea olen ostanu siteitä ja vaippoja samoin naisten vaatteita,eipä se kovin ihmett äenää nykyään ole,sioon nuorena en kyl ois ostanu millää!

    Joo, sama homma. Ei hävetä tai nolota miehenä ostaa siteitä, vaippoja eikä naisten vaatteita. Ei edes naisten alusvaateliikkeestä vaikka sanoo myyjälle, että itselle tulee käyttöön :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


rearz kirjoitti:

Onko ketään muita naisia tai miehiä, jotka tykkäävät käyttää vaippoja? Olen 22 vuotias mies pääkaupunkiseudulta. Olisi mukava jutella samasta aiheesta kiinnosuneiden ihmisten kanssa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu