toivottavasti pysyy asiassa eikä ala taas tunteilemaan erostaan ja uudesta rakkaudestaan
puhelinlangat laulaa ja Heidi Pakarinen puhuu
0907d
22921
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
sinähän siihen aiheeseen heti takerruit,
Heidi oli tyttärensä kanssa tv visailussa. Tytär on isänsä näköinen ehkä enemmän kuin äitinsä.
ai jaa - kuka näitä aloituksia tästä daamista julkaisee - epäkiinnostava kohde
Sehän se on tärkeintä, että on joku kohteena ketä irvailla.
tärkeintä se näyttää olevan kyseessä olevalle naikkoselle olla siis äänessä joka mediassa.....
Niinpä ja aina sama laulu "timanteista" on muillakin tangokunigattareilla lapsia ja ovat eronneet , mutta tämä nainen luulee olevansa ainutkertainen :)
no, nyt on sen siskokin päässyt erouutisiin - Heli Pakarinen ja Jaska Mäkysen kihlaus purautunut.
Loistavaa että HH siskokin on päässyt otsikoihin !!!!!
Huoks! Ei näitä jaksa. Täysin mitättömiä tapauksia.
Jaksathan sä heistä kommentoidakin päivät pitkät.
No niin on taas Heidi Pakarisen tytön kuva Heidin FB sivulla. Mitähän MIka Pohjonen tästä tuumaa, tuleeko Heidille taas uhkasakko ? Kyllä se tuo Heidi on ihan mahdoton, mutta kukas se kissanhännän nostaa jos ei kissa itse !!!!!!!!!!!!
No niin miksei saisi omalle FB sivulleen laittaa kuvaa tyttärestään?
no siksi, koska Mika, lasten isä on sen kieltänyt - Heidi on saanut asiasta jopa uhkasakko ukaasin -on se vaan niin outo tapaus
Sanoppa elä muuta. Kyllä on kovakallonen emäntä. Tekee kyllä asia niin kuin itse tahtoo. Ei näköjään yksi uhkasakko auta. Jospa se Mika ottaa järeämmät keinot käyttöön.
Mikä laki kieltää omalle Fb- sivulle kuvien laiton?
eikö Heidin lähipiirissä ole ketään joka voisi sanoa sille suoraan, että sen esiintymismekot on kamalia -sellaiset tyllipönkkähameet ei sovi Heidille, lyhyenläntä ja paksujalkainen kun valitettavasti on. Käsivarretkin on paksut, allit roikkuu -voi voi ....
Se on vaan sun mielipiteesi.
Mielipiteitä ja makuja on monenlaisia. Heidillä on oma makunsa - minun mielestäni ei erityisen hyvä, mutta kuka määrittelee mikä on hyvä maku.
Onko kesälavojen pukukoodi määrätty niin että naissolistin pitää tälläytyä kirjavaan mekkoon ja tyllialushameeseen -
Tyylejä on erilaisia, eikä omanikaan aina se parhain. Mutta komppaan tätä Heidin pukeutumista, että ne pönkä mekot ei ole hänen juttu.
No ei todellakaan ne pönkkä mekot sovi Heidille, vaikka kuinka ovat muotia niin pitäisi vähän ajatella mitä esiintyvä "taiteilija" laittaa päällensä. Mutta makunsa kullakin.
tämän päiväisessä postauksessa heidi poseeraa kirjavassa pönkkämekossa - ei ole mairitteleva kuva ei - meistä kukaan ei tietenkään voi sille mitään minkä näköisiä ja oloisia me ollaan, mutta fiksulla pukeutumisella voi peittää epäedullisia asioita ja korostaa itsessään parhaita puolia. Heidillä ei ole esiintymisasut parhaasta päästä.