Eikö tuo Alan Wake ole suomalainen peli, ei sitä tunnuta arvostavan jos noin kahdella eurolla saa koko roskan lisineen Steamista.
Toisaalta aika halpa, kannattaisiko ostaa? Pyöriiköhän neljä vuotta vanhalla koneella?
Alan Wake kahdella eurolla Steamista.
3
225
Vastaukset 3
- pilkkahintaanmenee
Ehdottomasti pelaamisen arvoinen peli, etten sanoisi yksi parhaita kauhupelejä mitä ikinä pelannut. Pyörii sulavasti vanhemmallakin raudalla.
- kannattaaostaa
Steam ei taida sulle olla kovin tuttu? Ei sillä ole pelin arvostamisen kanssa mitään tekemistä sen hinnan, siellä on toisinaan jotkut peli tosi isoissa aleissa kovista nimikkeistä tuntemattomiin peleihin ja kaikkea siltä väliltä.
Suosittelen ostamaan, on todella hyvä peli. Jos koneesi ei pyöritä sitä, niin steamissa on myös palautus systeemi että saat palautettua pelin ja rahat takaisin(en nyt äkkiseltään muista mut tais olla et jos peliä on pelattu alle 2h, korjatkaa joku joka muistaa miten se meni) - lmabu
Oli halvalla siksi, koska jotkut musalisenssit raukes ja nyt peliä ei enään saa myydä. Joten onnea niille ketkä kerkesi sen nappaamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51881
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍92848Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust15756Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,3710Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.1584- 61553
- 56551
Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it184549- 61548
- 70533