Mihin on kadonnut OneCoin tunkittaja Juha Parhiala?
http://aijaa.com/ays2Yb
Parhiala on kadonnut
https://www.businessforhome.org/2017/01/top-200-worldwide-earners-in-mlm-january-2017/ listalta.
http://aijaa.com/ays2Yb
Parhiala on kadonnut
https://www.businessforhome.org/2017/01/top-200-worldwide-earners-in-mlm-january-2017/ listalta.
Vastaukset 46
Vanhimmat
Piileksii vuoristossa Pakistaniassa........FBI löytää....loppu oottaa
Minä JP täällä: " Koulutetut ovat vihaisia. Kusetus paljastui" Että se siitä wankkoinista.
Niin se menee. Tyhmät on höynäytetty. Rahat massissa. Koijarit menevät maan alle piiloon.
hah..------Älä lannistu. Koulutuskansio tulee lukea hyvin. Tri Ruja järjestää lopputenhin.......Tunista kumman kusiset kalsarit ovat...Minun, Rujan vai äiti Veskan.........Saat tokeneita ja pääset louhimaan......hah
Thaikkuja ei kannattaisi huijata.
Taitaa kuumottaa...haulikkomiehet ovat jahdissa....Kusetukselle tuli loppu....
Hei! Olen täälä Dupaisa piilosa. Katsokaa vaika intsrgarmista minun uudet henkkarit. Täälä on lämmin tä, eikä tunkit vaivaa. Coineja on monta miljoonaa, mut niin on eurojaki. Katsokaa vaika busines for homesta, ketä on varsinainen top öörneri. Neljä millii kuusa. On se totta, ku se on kerta lehdessäki. Yhtiö ei pahemmin valehtele.
Onneksi olkoon. Olet varmasti ansainnut eurojisi...rehellisellä kusetuksella......Siitäkin huolimatta saattaa "pahka tull otsaan"...jos jää siihen?
Parhialan ystävät kuten minä tiedämme missä Juha kulloinkin menee, mutta mitä helvettiä se teille kateellisille persaukisille luusereille kuuluu? Ei mitään ja turhaan itkette, sillä rikkailla on varaa matkustella ja tehdä siinä vähän duunia samalla.
Vuoristakin itkitte, että missä Tommi piileskelee ja samanaikaisesti hän piti Suomessa koulutustilaisuuksia monella paikkakunnalla, kun hänelläkään ei ollut tarve teille (oma elämä hukassa) ilmoitella mitään. Tommi muuten käynyt yli 50-maassa samalla kun finninaamat täälä itkevät turhista.
Kyllä se vaan kuuluu, että missä tyhjänpuhujat milloinkin kiertää levittämässä katteettomia lupauksia.
Harmi,ettei Tommi ehtinyt (uskaltanut) antaa Radio Rockille haastattelua. Luulisi laajentuvalle firmalle ilmainen mainosaika kelpaavan. Joo joo,Tomppa oli varmaan niin kiireinen,ettei ehtinyt. Oli avaamassa niitä lupaamiaan kauppapaikkoja.......
Ensinnäkin jos on Etelä-Amerikassa kouluttamassa, niin tuskin on järkeä lähteä Radio Rockin höröttäjien pilkattavaksi, koska asenne siellä on tullut kaikille jo selväksi.
Toisekseen median pakeille vain harvoilla kouluttajilla on OneCoinin lupa ja sekin edellyttää kouluttajien kolutuksen suorittamista Sofiassa tai Dubaissa. Tilanne on kiristynyt juuri siksi, että yhtiön asioita on jaettu kolmansien osapuolien huhujen perusteella mistä on syntynyt negatiivista mainetta OneCoinille.
Kolmanneksi kaikki on edennyt varmasti kuin juna, toki junatkin välillä myöhästyvät, mutta kyllä ne sieltä lopulta tulevat ja näin myös OneCoinissa tapahtunut käsittämättömän ankarasta vastustuksesta huolimatta ja nyt on palkattu myös finanssialalla pätevöitynyt johtaja jonka tarkoitus olisi viedä OneCoin/OneLife myös pörssiin 2018 ja yhteistyö DX- Marketin kanssa on alkanut.
Tarkoitatko kenties sitä kuuluisaa lohkoketjua jota aletaan tekemään vasta nyt? Eihän onecoinilla koskaan mitään lohkoketjua ole ollutkaan vaikka näin on väitetty.
Se on tämä nimimerkki tosiuskovainen eikä sen vakaumusta heiluta mikään. Sitten kun onecoin on kosahtanut nämä tosiuskovaiset heiluvat täällä vieläkin väittäen coinista sitä taikka tätä.
Ja tekosyitä heittää nimimerkki miksi kukaan coinisti ei suostu haastateltavaksi. On se kumma kun tämä tulevaisuuden maksuvaluutta ei suostu toimittajien tentattavaksi. Muka kiinni asenteesta? Onecoinisti saadaan naurunalaiseksi ihan asiakysymyksilläkin! Sen tähden sinne ei kukaan halua.
RUJAHAHARUJAHAHAEUJAHAHAHAAAAA
Pojjaat!! Taasen!
Tomppa on kyllä ennen ollut hyvinkin paljon mediassa esillä. Nyt ollut hiljaisempaa,kun puheet ja teot olleet,lievästi sanoen,ristiriidassa keskenään. USA on maailman suurin talous,miksei Tommi mene sinne mainostamaan Onecoinia? Miksi Onecoin palkkasi finanssialan asiantuntijan vasta nyt? Entä montako lohkoketjua Onecoin tarvitsee?
Mikä hemmetin "asenne"..?
Pitääkö KUSETUKSEEN olla jokin "erityinen" asenne?
Mene itse vain unissasi sinne pörssiin :)
Häpeä, aikuinen ihminen minkälainen PELLE olet :)))))))
Tais tulla usealle kalliiksi yrittää rikastua :)
Rikastuminen on tosiasia ja yli tuhat asiakasta on jo miljonäärejä ja satojatuhansia asiakkaita on tienannut satojatuhansia euroja ja monet myös kymmeniätuhansia???
Ilman OneCoinia ei näitäkään rikastuneita olisi ja sehän teille tietenkin sopisi, mutta näin tehdään miljonäärejä myös jatkossa.
>näin tehdään miljonäärejä myös jatkossa<
Ponzeilla siis
Kenen rahoilla porkuttelevat. Mitä uutta , innovatiivista luo wannkoi? Pyramisin kärki rikastuu. Onko mahdotonta ymmärtää?
Missäs oikeusasteessa ja missä maassa OneCoin/OneLife on tuomittu ponziksi?? Aivan! :)
Ketkä tuhat asiakasta? Ensimmäisestä lohkoketjusta kun riitti vain 4000 ONE per sioittaja... Toisen lohkoketjun ajan xcoinx on ollut suljettuna... Mistä ne miljoonat, sadar tuhannet ja kymmenet tuhannetEUROT olisivat tulleet, kun eivät koineista? Voisiko saada simppelin vastauksen simppeliin kysymykseen? No, helpotetaan vähän: Ei niitä miljoonia ole kuin ehkä kymmenellä ylimmän linjan tunkittajalla. Eikä nekään ole tulleet koineista vaan tunkkien lompakoista...
Oletko sinä todella niin tyhmä, ettet tajua mistä ne ansiot ovat tulleet?
Simppeliin kysymykseen simppeli vastaus, että ansiot ovat tulleet lailliseksi todistetusta OneCoin verkoston rakentamisesta. (KRP) Palkkiot maksaa OneCoin ansaitsemistaan varoista, siis vähän tarkkuuta tuohonkin kenen hallinnassa varat ovat.;)
Kymmenisen timanttitason asiakasta löytyy pelkästään Suomesta ja mitä viimeksi kuulin, niin Ruotsissa oli parikymmentä vaikka lähtivät myöhemmin mukaan.
Suomi ja Ruotsi ovat kuitenkin yhdessäkin pikkuruinen tekijä kun puhutaan kokonaisuudesta.
Mitä kiihkouskovainen ?
Hei KryptoKing, onko sinut kenties huumattu tai muuten vain aivopesty kenties, ihan ystävällisesti kysyn?
" ansiot ovat tulleet lailliseksi todistetusta OneCoin verkoston rakentamisesta"
Laita toki tämä todistusaineisto näkyville, tuohan on valtavan mielenkiintoinen väite. Että oikein lailliseksi todistettu?
Huh huh, olette te melkoisia apinoita, kun kaikki menee läpi kuin väärä kryp.....eiku raha.
Hah hah.....ei taida tuo uho enää kauaa kestää :)
Eli olet moraaliton paskiainen, perseläpi. Sinä et siis huomaan onecoinin toiminnassa mitään epäilyttävää tai tuomittavaa, vaan sinun mielestäsi on moraalisesti oikein levittää "onecoin ilosanomaa" ja houkutella väkeä siihen?
Coinistit eivät ole ihmisiä
MUAHAHAMUAHAHAMUAHAHAHAHAAAA
Poijjaat!! Taasen!
jeesus sentaan, koulut on nakojaan kaymatta.
On nämä niin sairaita kirjoituksia että huh huh ... kaikenlaisia sitä löytyykin. Pakko olla trolli, mutta kieroutuneella huumorintajulla varustettu sellainen että jaksaa kerta toisensa jälkeen laulaa tätä samaa laulua.
Toisaalta, jos se olisi trolli, niin silloin se kyllä yrittäisi jotenkin vastata näihin hankalampiinkin kysymyksiin - joihin siis on mahdotonta vastata järkevästi myöntämättä että kyseessä on kusetus.
Uskomatonta kerta kaikkiaan ...
Parhialasta en tiedä, mutta Kari näkyi ajelevan Tampereella tänään.
Olisi huippukivaa olla mukana seuraavassa seuraavassa jutussa kun taas tehdään uusia miljonäärejä.
Uskaltaakohan Kake nousta autosta, jos huono tuuri käy niin saa kuonoonsa joltain kusetetulta.
Voipi myös lyijymyrkytys olla kohtalona.
Älä unta nää pelle. Tiedämme kyllä väkivaltaisen vihapuhujan luonteesi, mutta yritä nyt pitää päiväunesi omana tietonasi.
Toisekseen Kakea on turha mennä tuuppimaan, sillä hän nakkasi edesmenneen kuuluisan koviksen Toni Halmeen ulos ringistä ja se perustui juuri nopeuteen.
Vihapuheko teidän ainut konsti jäljellä?
Muutahan ette voi! Sikamainen väkivaltainen luonteenne paljastuu pätkittäin
Siinä Gladiaattorit ohjelmassa Kakehan putosi heti renkailta kun sitä voimaa ja liikkuvuutta ei oikeasti ollutkaan vaikka ilmeisesti oli horkkiakin vedetty.
Huhujen mukaan Parhiala omistaa resortin Pattayalla. Löytyisikö sieltä?
Verhot on kiinni, kaupassa näyttäs käyvän vain taloudenhoitaja, tuskimpa uskaltaa näyttää naamaa tai sitten on haettu jo koppiin.
Thaimaa on vihon viimeinen maa kaikenlaiseen uhkapeliin ja valuuttakuppaukseen, siinä voi kaula napsahtaa näppärästi poikki. Maassa maan tavalla !
Skypen mukaan Ison Paskan sijainti on Bangkok, TH.
Joutuu tilille pian.
Taitaa olla nyt Tampereella.
https://murobbs.muropaketti.com/threads/dagcoin-taenne-kaikki-onecoin-tekijaet-naeyttaevaet-keraeaentyvaen.1387157/page-24
https://solidusglobal.com
https://www.facebook.com/JuhaP.OfficialFanPage/
Ihrapala ja maaharhaanjohtaja on nähty kyykkypaskalla savannilla.
Eikö Tampereella joku vedä kuonoon näitä huijareita vai onko turvatoimet niin hyvät?
Bulgarian mahvia suojelee.
Jussi maksa velka Minkä jäit mulle velkaa vähän korkoa.Terveisin serkku Jone
Ei saa "jussia hätistää"
Nukkui pois
Liekö tehnyt Rujat? Kovasti on koinistien sivut täynnä "RIP Parru"-viestejä. Ehkä on tottakin. Kaipaamaan jäivät tuhannet kusetetut...
Jaa, että coinisti-rassukat oikein kaiholla muistelevat parru-setää?
Huh huh!
Ihmis-saastat osoittaa taas kerran typeryytensä..