Hei! miehet mikä teistä on...?

eetu-rauhanen

Paras laite eturauhasen hierontaan ja mikä on paras asento siihen, miten hierotte itse tai miten kumppaninne sen teille tekee. Voisitteko suositella eritoten jotain tiettyä asentoa tai jotain laitetta millä saatte kunnon kiksit, olemme vaimon kanssa kokeilleet tuota hierontaa mutta emme ole saaneet eturauhasta kunnolla tyhjäksi. Alunperin tuo hieronta juttu lähti siitä kun vanhempi naislääkäri suositteli kokeilemaan. Hän sanoi että ei halua määrätä heti lääkkeitä jos jokin muu auttaisi asiassa, olen lääke yliherkkä ja saanut monista eri lääkkeitä todella pahoja oireita.

1

802

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Max-Ppppppp

      Omasta mielestä paras tuntuma on ollut tukevalla imukuppidildolla. Olen kokeillut Aneroksella mutta palannut dildon käyttöön.

      Sen päällä pitää ratsastaa varovasti juuri niin, että dildon kärki liikkuessaan painaa vasten eturauhasta. Hitaasti aloittaen toiminta ja pientä liikettä edes takaisin saman tien lihaksia supistellen ikäänkuin katkaisisit virtsan tulemisen. Liikut alaspäin niin että dildo menee sisälle, puristat lihaksilla ja ikäänkuin lypsät dildoa liikkuessasi ylöspäin. Sitten taas rentoutus ja annat dildon painua sisälle. Paikat pitää olla syväpuhtaina ennen aloitusta ja runsaasti liukkaria käytössä. Muuten tulee helposti ärsytystä tai pieniä haavaumia peräaukkoon.

      Jos on ollut taukoa siemensyöksyissä niin huomaat, miten eturauhasen hierominen saa kirkasta nestettä pusertumaan ulos kullistasi kun jännität lihaksia. Silloin tiedät osuvasi oikeaan kohtaan. Jos harrastaa tiheään seksiä niin lypsämällä ei nesteitä juurikaan heru. Liiallinen runnominen voi saada eturauhasen ärtymään ja sitä et todellakaan halua.

      Harjoituksen voi päättää siihen, että runkkaa itselleen lopuksi orgasmin dildon ollessa sisällä. Kun se tapahtuu pidemmän lypsämisen päätteeksi voi orgasmi olla varsin raju. Tuon harjoituksen yksi etu tuntuu olevan, että se ainakin minulla pitää myös peräpukamat loitolla kunhan sitä muistaa harrastaa vähintään kuukauden parin välein.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olit niin lähellä

      Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
      Ikävä
      120
      4999
    2. Kun me näemme taas

      Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
      Ikävä
      32
      2741
    3. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      34
      2549
    4. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      29
      2209
    5. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

      Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
      Ikävä
      119
      1580
    6. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      19
      1428
    7. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      9
      1297
    8. Tänään oli

      Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
      Ikävä
      35
      1133
    9. Ukrainan häviö pitää tunnistaa ja tunnustaa

      Venäjä ei ole vain maa, jolla on suuri hyvin koulutettu ja varusteltu armeija, joka on osoittanut tehokkuutensa Ukraina
      Maailman menoa
      210
      1104
    10. Hukkuu hukkuu

      Mitä houdiineja nämä kun ajaa veteen
      Laitila
      81
      1079
    Aihe