mikä itsetuntosi tila?

Nainen sinua pidetää helppona ja h*rana työssäsi jota teet. Ehkä vain kieroa läppää hyväveliverkostolta.
13322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Niin keitä nämä verkostot olivatkaan?
Hyvä jos reittä pitkin kohoaa.
Helppo. Olisimpa. Mutta en taida olla. Olen ainoa lapsi. Käytännössä siis despoottinen.

Äänestä

Verottakaa minua! Raippavero negatiivisesta ajattelusta. Stubb on mukava jäbäleisson, eh he he

Äänestä

Uuden rahoituskierroksen alho
Mitäs nyt keksitään?

Äänestä

Vastustan turkiksia. Minä keksin kyseisen ideologian

Äänestä

Helppoa antautua miehelle.
Mies joka nauttii on ihana.
Minä en pidä vanhoja miehiä epäseksikkäinä.

Äänestä

Ärsyttävää olla super älykäs, vitun kaunis ja mielisairaan rikas. Tapan itseni tältä istumalta, sopiiko?

Äänestä

Nyt lakkaa keulimasta ihraperse, tässä makkara sukkaiselle palikalle
Päivänkakkara, ottaa ei ota ottaa ei ota ottaa ei ota

Äänestä

Niin että jatkakaa te ötökät mut perseen ja mielialan kaivelem7sta niin kauan kuin uskallatte. Kuulitte ihan oikein. Tämä on uhkaus jota te ette ota vakavasti.

Äänestä

En mä teitä kurittaisi. Mutta te itse halusitte sitä

Äänestä

Tuollaisen aloituksen kaltaisen viestin laittaisi vain munaton mies, joka ei pärjää omalla osaamisella vaan muiden alentamisella.

Äänestä

Tällälaillako niitä töitä tehdään nykyään. Notkutaan täällä repostelemassa. Eipä ihme kun työpäivät venyy pitkis ja taas valitetaan, ku ei saada ylityökorvauksia. Laiskoja

Äänestä

tajusin et kerta oot sisäisesti nainen niin viihdyt kauniiden naisten seurassa jotta sisuksesi saa olla oma itsensä, ulkoinne habituksesi taas vaatii rankkoja äiji ympärillesi j akun panet miehiäniin sisäinen naisesi saa miestä usein, jännnä kombonaatio, tähän lisää vielä riippuvuuden hallitsevaan äitiin ja käsittelemätön isän kuolema joka ilmeisen voimaka persoona. tarviisit jotain seuraa joka heitt ijäjuttuja koska osaat kaikki naisjutut mutta haluat että se näyttä naiselta ja sill olis muna. osuinko oikeaan?

Äänestä
  • Kuka sekopää keittiöpsykologi taas kerran on asialla mene hoitoon ei kukaan jaksa näitä sun juttujasi mielipuoli!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pukeudutkuinhoro kirjoitti:

Nainen sinua pidetää helppona ja h*rana työssäsi jota teet. Ehkä vain kieroa läppää hyväveliverkostolta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu