Nainen sinua pidetää helppona ja h*rana työssäsi jota teet. Ehkä vain kieroa läppää hyväveliverkostolta.
mikä itsetuntosi tila?
pukeudutkuinhoro
13322
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Niin keitä nämä verkostot olivatkaan?
Hyvä jos reittä pitkin kohoaa.
Helppo. Olisimpa. Mutta en taida olla. Olen ainoa lapsi. Käytännössä siis despoottinen.
Verottakaa minua! Raippavero negatiivisesta ajattelusta. Stubb on mukava jäbäleisson, eh he he
Uuden rahoituskierroksen alho
Mitäs nyt keksitään?
Vastustan turkiksia. Minä keksin kyseisen ideologian
Helppoa antautua miehelle.
Mies joka nauttii on ihana.
Minä en pidä vanhoja miehiä epäseksikkäinä.
Ärsyttävää olla super älykäs, vitun kaunis ja mielisairaan rikas. Tapan itseni tältä istumalta, sopiiko?
Nyt lakkaa keulimasta ihraperse, tässä makkara sukkaiselle palikalle
Päivänkakkara, ottaa ei ota ottaa ei ota ottaa ei ota
Niin että jatkakaa te ötökät mut perseen ja mielialan kaivelem7sta niin kauan kuin uskallatte. Kuulitte ihan oikein. Tämä on uhkaus jota te ette ota vakavasti.
En mä teitä kurittaisi. Mutta te itse halusitte sitä
Tuollaisen aloituksen kaltaisen viestin laittaisi vain munaton mies, joka ei pärjää omalla osaamisella vaan muiden alentamisella.
Tällälaillako niitä töitä tehdään nykyään. Notkutaan täällä repostelemassa. Eipä ihme kun työpäivät venyy pitkis ja taas valitetaan, ku ei saada ylityökorvauksia. Laiskoja
tajusin et kerta oot sisäisesti nainen niin viihdyt kauniiden naisten seurassa jotta sisuksesi saa olla oma itsensä, ulkoinne habituksesi taas vaatii rankkoja äiji ympärillesi j akun panet miehiäniin sisäinen naisesi saa miestä usein, jännnä kombonaatio, tähän lisää vielä riippuvuuden hallitsevaan äitiin ja käsittelemätön isän kuolema joka ilmeisen voimaka persoona. tarviisit jotain seuraa joka heitt ijäjuttuja koska osaat kaikki naisjutut mutta haluat että se näyttä naiselta ja sill olis muna. osuinko oikeaan?
Kuka sekopää keittiöpsykologi taas kerran on asialla mene hoitoon ei kukaan jaksa näitä sun juttujasi mielipuoli!