Jari Niemi - päätoimittaja, Itä-Häme

Mitä mieltä olette tästä miehestä?
5300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pidin aiemmin miehen tyylistä. En enää.

Äänestä

Menee joukon jatkona, siihen saakka kun tekevät tätä etlarin /cm liitettä.

Äänestä

Pyrkyri Pohjois-Pohjanmaalta. Poliisi kuulema koulutukseltaan.
Ei toimittajatyyppi lainkaan.

Äänestä
  • Jos tuo poliisin koulutus pitää paikkansa, niin se kertoo paljon...

    Äänestä

Ihanko oikee polliisi, ettei olis supolaisia kun on uutisalalla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lehtigallup kirjoitti:

Mitä mieltä olette tästä miehestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu