Vladimir Putin sanoi tänään lehdistötilaisuudessa Sotshissa uutistoimistojen mukaan, että Donald Trump ei kertonut ulkoministeri Sergei Lavroville mitään salaisuuksia tapaamisessa viime viikolla.
Putin väitti, hän voi myös todistaa sen. Kreml voi Putinin mukaan tarvittaessa toimittaa käydyistä keskusteluista litteroidun tekstin USA:n parlamentille, jos tarpeen....
Venäläiset nauraa Amerikan komukoille !
Kaikkiylhäällä
8
99
Vastaukset
- Mikäjuttunyt
on menossa, vaaleissa valittua pressaa media erottaa virastaan ???
- Samaa.rääkyä.täälläkin
Näinhän se meilläkin, media meinasi laittaa hallituksen pois, kyrvähtivät punavihreät.
- Ei_centinkään_arvoa
Mitä arvoa on Putinin ja venäläisten todistelulla? Kuka uskoo venäläisten puheita? Kun venäläinen sanoo hyvää päivää, niin kellosta se pitää varmistaa pitääkö se paikkansa.
- Pennynkään
arvoa ei ole amerikkalaisilla komukoilla..
- tyhmätukijusdiloinen
Keppana uskoo. NATO taistelee vikmeiseen ja joukot rajoilta paitsi alakurtista.
- hyihyyy
Kommukka kommukka, onko Someron tukijussi kommukka.
- sdgdfgsdfgsd
Älä kysy, komukat haistaa, kuulee ja näkee jo kaukaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163391
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202126En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321895- 181861
- 821788
- 261582
- 291430
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361387Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91384Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111324