Kuinka pitkä on Aki Palsanmäen alempi leuka?

Aki Palsanmäen alempi leuka on huikea mutta kuinka pitkä se on, onko tietoa?
3106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Noin 46 senttiä lepotilassa. Varma tieto. Markku mittasi kun Aki oli kyntöhommissa Helin kanssa!

Äänestä

kaksoisleukailija , sinulla on paha fixaatio Palsanmäkeen. Monella paikkakunnalla on saatavissa apua mielenterveysongelmiin, on avohoitoa ja vertaistukiryhmiä. Ei niitä mielen ongelmia tarvitse hävetä, nyt vaan rohkeasti hakemaan apua, ehkä se sinunkin elämäsi vielä kirkastuu. Tee tämä ennen kuin tautisi pahenee pedofiliaksi, sikaan sekaantujaksi tai koiran astujaksi. Vai onko jo myöhäistä?

1Äänestä
  • Juuri näin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaksoisleukailija kirjoitti:

Aki Palsanmäen alempi leuka on huikea mutta kuinka pitkä se on, onko tietoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu