siemailisimme olutta kaikessa rauhassa ja viettäisimme rauhallista koti-iltaa, kunnes menettäisin tajuni (syytä ei selvillä). Kun tulisin vihdoin tajuihini huomaisin olevani sidottu, olisit laittanut black metallia soimaan ja uhkaisit viilellä minua. Roikkuisin pää alaspäin jonkinlaisessa vartaassa, omena suussa! Huh ihana mielikuva!
Fantasiani naiselle
olisinkotonasikylässä
8283
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Olihan H-naiselle? ;)
Mikä ajatuksena..
😨
Aha. Ja varmaan ikkunaverhot on auki, että koko kaupunki saa "ihailla". Ihra vaan ihraa vasten. Ei olis nätti näky.
Ei sinulla omena olisi suussa, vaan naapurin miehen muna. Sen verran naiselliselta vaikutat haaveinesi, että munaa sinulle pitää suuhun antaa.
Minä olen valitettavasti naisellinen nainen, en siis kuuntele mitään itsemurhamusiikkia tai esitä seksileikeissä miestä. Mies vie, nainen vikisee, eikä toisinpäin.
Sinulla ainakin on.
Huumorin aika on ohi.
Kun vielä jatkatte leikkejänne, niin vahingossa, hups vaan, leikkaa kikulis irti. Ette onneks tarvii piipaa-autoa. Hän kaataa olutta haavaan ja ompelee.
Ööh.. Mieluiten sellanen miesH, joka on sängyssä hellä. Sängyn ulkopuolella antaa nyrkkiä ja raippaa.