Kertokaa mielipiteitä modificarsista. Itsellä kaikki tilaukset mitä tilattu niin jäännyt tulematta. (tuskin heillä edes on kyseisiä tavaroita tai edes tulossa). Onneksi en ole ikinä maksannut ennakkoon. Asiakas palvelu aivan surkeaa.
Nyt niitä mielipiteitä kyseisestä liikkeestä!!
Modificars.fi mielipiteet
2vuottaodotettu
6
2819
Vastaukset
- Jokukusee
Vaikuttaa trollilta. Olet 2-vuotta odottanut ja sitten yks kaks päätitkin kirjoittaa aiheesta suomi24 sivustolle. Ei mene kaikki ihan yks yhteen.
- Suomikaksneljäfi
KOKO SUOMI24 sivuston voisi poistaa!!!!!
- Eioouuttatäällä
Höpö höpö paskapuheita tällä pastalla taas.
- saatanaperkelejummi
Mitään eivät lähetä, kunhan kusettavat. En tiedä mikä virma se tommone on olevinaan, mutta elkää perkele menkö tilaamaan yhtään mitään.
- oletkohetero
HEI JA HAI JA HOI.
- Nuukaspede1488
Mitä järkee yleensäkään tilata näistä suomi "tuning" kaupoista ku ne ottaa puolet voittoo. Tulee halvemmaks ebaysta esim tilata löytyy samat osat ja edullisilla posteilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 931738
Sinkkujen kommentti järkyttävään raiskaukseen
Mikä on kommenttisi tähän järkyttävään raiskaukseen? https://www.is.fi/uutiset/art-2000011204617.html Malmin kohuttu sa3581159Susanna Laine, 43, pohtii tätä muutosta itsessään iän karttuessa: "En tiedä, onko se vähän ikäjuttu"
Susanna Laine on kyllä nainen paikallaan Farmi-juontajana ja myös Tähdet, tähdet -juontajana, eikös vaan! Lue Susanna181158- 941019
- 62813
Vanhemmalle naiselle
Kirjoitan tällä vanhalla otsikolla vaikka se joku toinen anonyymi naisen kaipaaja innostuukin tästä ja käyttää taas sam34773Hyvää yötä
Söpöstelen kaivattuni kanssa haaveissani. Halaan tyynyä ja leikin että hän on tässä ihan kiinni. *olet ajatuksissani5716- 46696
En vaan ymmärrä
Sinulla on hyvä puoliso, perhe, periaatteessa kaikki palikat kohdillaan. En ymmärrä, miksi haluat vaarantaa sen. Minulla42670Mitä saat naiselta mies kun
Otat ohjat? Saat feminiinistä pehmeyttä, lämpöä ja rauhaa. Kun nainen on tässä moodissa hän auttaa miestä lepäämään ja p113666