Missä mun suosikki "tyttö" on?

ikävä ikävä ikävä on.
12620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

se on kala

Äänestä

Täällähän minä, katsoin just sun kuvaa ja masturboin ;) oot sexy, pus.

Äänestä
  • saman.

    Äänestä

sinun suosikkisi mahtaakaan olla?
Ooksie hukannu vai karkasko ?

Äänestä

Täällä on niin sairaita juttuja, tulee paha olo

Äänestä

Suosikki ei kestänyt suosikin paineita. Hävisi kuin tuhka tuuleen.

Äänestä

:)

Äänestä

Hyi helvetti oksennan, en mitään partamonni imijää halua!

Äänestä

tissinaluset kutijaa...

Äänestä

Miksi et ota yhteyttä häneen niin ehkä saisit tietää missä hän on????

Äänestä

Minulla oli pienenä sellainen monni akvaariossa. Oli kova imuttamaan, eihän se oikein muuta tehnytkään. Tietty välillä vähän nukkui. :)

Äänestä

Sänkysi alla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


partaimumonni kirjoitti:

ikävä ikävä ikävä on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu