että muutaman kerran olen itkenyt, nauranut ja hymyillyt,
vaikka olet mikä olet
vaikka olet mikä olet
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Oletko masturboinut?;)
En, mut eilen kun olin exän kanssa sängyssä, niin laitoin kyllä silmät kiinni ja yritin ajatella että toinen mies pani minua.
Hyi. Tollasia exä nyxä säätöi.
Joo ;) kostun heti kun ajattelen sitä miestä
Älä kuvittele että meikä sua huolii, kun exäs annat ittees painaa päivästä toiseen... Anna mennä vaan, ei mua tarvi valita useammasta. Jos en oo sulle se nro.1 niin et oo mulle nro.1. kait lähden tästä baariin hakemaan seuraa.
Vai miksi sua vieraan naisen panot noin kovasti nyppii.
Surullinen puolestasi.
Surullinen kuvitelmistasi, oletuksistasi, kykenemättömyydestäsi muuhun kuin tähän.
Voin sanoa samaa, kun aina tulee oletetuksi syylliseksi kaikkiin vähänkin negatiivisiin viesteihin , kaikkein kamalimmaksi ihmiseksi niin ei ole odotettavissa mitään yhteistä.
Minä jätän sinut tänne painimaan luulojesi ja lapsellisten syytöksiesi kanssa.
Itse menen aurinkoiseen kesäpäivään katselemaan perhosia ja kuuntelemaan lintujen laulua ja haistelemaan kesän tuoksuja. Ilman ainaista riitaa haastavaa ihmistä.
Toivottavasti löydät hyvää seuraa baarista.
Heippa.
Jotenkin tuo ahdistus lisää kiimaa. . Olen
En minä ainakaan tahallani halua itkettää.
Kaikki kääntyy vielä paremmaksi, usotko sie?. Löydät sen oikean, joka odottaa sua heti kulman takana, koppaa syliin ja se on siinä.
Minä pelastan itse itseni en tarvitse pelastajaa ole ennenkään tarvinnut auttakaa sellaisia jotka ovat
mä oon naurannu teille :D mulla on hyvin kaikki, musta ei tarvitse huolehtia.
eikä kiinnosta teidän hyvät ja huonot puolet, anna pillua jos uskollat