Ihme olio tuo Pippakin, vanhan kääkän naamakin jo tuossa iässä. Nai rumiluksen, vain koska saa rahaa häneltä ja jonkun tittelin sekä hienon talon. muuta tuossa rumassa ukossa ei olekaan, hyi! Molemmat rumia ja vanhannäköisiä nuoressa iässä jo. Luulottelee olevansa prinsessa kai.
Pippa luulee olevansa Prinsessa, nai rahaa
6
290
Vastaukset
- Sisarkateus
Jaa, makunsa kullakin. Minulle kyllä mies ja (vanhempiensa) miljoonat kelpaisivat. Puolisot sopivat hyvin toisilleen, sillä molemmat kuuluvat sukupolveen, joka on aina istunut valmiiseen pöytään. Toivottavasti Pippa älyää edes olla kiitollinen mammalle ja isosiskolleen.
- äitykkä
Moni nuori nainen ottaa vanhan miehen vain rahojen takia,on mukavaa elää ylellistä elämää.
- Upeaat
Parilla on ollut useita vuosia sähinää !! Sulhanen teki todella töitä saadakseen Pipan ! Julkisuus tuli sisaren myötä minkäs sille voi hyvin on pitänyt asiansa julkisuudesta pois ! on se kaunis ryppyineen päivineen ! Miksi täytyisi olla täydellinen? Häät pidettiin yksityisinä ja kaikki mikä tuli ulos oli hyvin harkittua !
- kovanoloinen.katsekin
Mihin on hävinnyt linkki siitä. kun ko. ryppyinen nainen ammuskeli jotain pari vuotta sitten HUVIKSEEN kahden hollantilaisveljeksen (muistaakseni) kanssa toistakymmentä hirvieläintä? Mistään ei enää löydy uutista siitä. Jos löydätte, laittakaapa esille.
Ottiko sitä niin kovasti päähän, kun ei itse saanut mistään prinssiä, oliko kateellinen sisarelleen hyvistä naimisista? Täytyi oikein purkaa viattomiin eläimiin.
Olen aina henkilökohtaisesti ollut sitä mieltä, että huvikseen eläimiä tapaavat ja rääkkäävät lienevät tunnottomia ja eikä niihin pidä luottaa.
Lehdissä luki, että tuon naisen äiti kehoitti sitä vanhaa ei niin komeaa miestä kosimaan. Taisi muori pelätä, että jo "vanhapiikaikäinen" tyttärensä jäisi kodin nurkkiin? Eikö se prinssi Harrynkin kanssa nähty vuosia sitten yhdessä? - kuvastapäättelin
Naamaltansa tuo Pippa on kuin muinaisen Wallis Simpsonin kopio. Pyrkyri.
- rahastustapöpölllä
Käyttää siskoaan hyväksi saadessaan julkisuutta. Millään tavoin hän itse ei ole tehnyt mitään miksi olisi julkisuudessa.
Ainoastaan mainostaa itseään herttuatten siskona... se ei ole aihe olla julkisuudessa.
Itsekin voisin olla julkisuudessa jos kertoisin että olen näyttelijän serkku, ja hyvin läheinen kaveri hänen kanssaan. Mutta se ei ole aihe olla julkisuudessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai1029629Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki764957Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.554702Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j92431Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.02130Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1051652- 451458
Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota571391Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.511387Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441306