Instan mukaan uuteen valmennusohjelmaan on lähteny mukaan jo 1000 ihmistä. Valmennuksen hinta oli 35€ eli Martina olis parissa viikossa tienannut 35 x 1000 = 35 000€!!! Eihän se toki koko summaa itselleen saa mutta silti aivan käsittämätön summa tässä yhteydessä. En tajua mistä löytyy 1000 hullua tähän? Onko nää Stefun ystäviä jotka haluaa maran omilleen? Onko äiti hakenut pankista lainaa ja luonut 900 tiliä? Onko luvussa pilkkuvirhe?
Martina tienaa tällä!
BodyWeight
21888
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mut hei! kato hintaa! Mist muualt saisit tuohon hintaa vastaavanlaista valmennusta! Ja sit sul on mobiilisovellus, mist voi kans kattoo mitä tarvii tehdä ja miten. Voit mennä koko ajan täysillä tolla hinnalla.
Juu, vastaavaa valmennusta tuohon hintaan en saa muualta (paitsi ehkä sohvilta). Sensijaan saan melkein mistä tahansa muualta halvemman ja paremman valmennuksen.
Missä tuonne voi ilmottautua, minuakin alkoi kiinnostamaan?
No sittenhän Martinalla ei ole taloudellista hätää, vaikka ero tulisikin. Pystyy maksamaan vuokrat ym. kulut omilla tuloillaan!
Koko erokohun tarkoituksena oli siis promoto tätä valmennusta?
Mara varmaan itse kirjoitti viestin Stefun faceen saadakseen naamansa lehtiin. Älkää menkö tähän lankaan!
oikea luku voi olla enintään 10.
Anne, Esko ja pari pissistä Hämeestä.
Rahaa tarvitaan: Voi ostaa emäntä 30-v lahjaksi sulholleen vaikka kihlasormuksen ja matkan sinne Honoluluun . Ei kuulu, ei hiilu, ei edes deletoi epämiellyttävyyksiä Instasta. Joko on lentänyt Espanjaan Pupun synttäripartyjä pedantisti järjestämään?
Ryhmässä näytti olevan 300 jäšentä, eli vähän meni yläkanttiin Martinan arvio. Toki voi olla ettei kaikki ole liittyneet mutta aika iso ero on 700. Eli puhuiko Martina muunneltua totuutta?
En ymmärrä mistä löytyy edes 300 jotka sortuu tälläseen humpuukiin. Eipä tulis mieleenkään mennä ammattitaidottoman salarakkaan valmennukseen ja vielä maksaa siitä. On olemassa oikeita personal trainereita, joilta saa itselle sopivan harjoitusohjelman.
Pöhköjä "martinoita" aina löytyy, jotka luulevat mitä luulevat... kyllä se raha löytää tiensä, kun tarpeeksi tyhmää sakkia ensin löytää..
Suomessa on 5,5 miljoonaa ihmistä. Eiköhän tosta sakista helposti löydy 1000 osallistujaa.
Mulla on myös myynnissä valmennus. Se maksaa 1 euron ja sillä hinnalla saa treenata niin paljon kuin jaksaa. Mulla on nyt lähtenyt mukaan jo 43000 ihmistä ja lisää tulee koko ajan ovista ja ikkunoista. Taustani on vähintäänkin yhtä värikäs kuin vatsaani tatuoidut valtavat trooppiset kukat. Olen ollut salarakas. Annoin tussua yhdelle fudaajalle. Sitten päätin ryhtyä laulamaan ja kirjoitin kappaleen nimeltä Salarakas. Tämän jälkeen sitten päätin että tussun heiluttaminen on bisnes ja houkuttelin muutaman taulapään mukaan ja nimitin tätä porukkaa Tirisevät Tussuleidit nimellä. Samalla pokasin yhden tyhjänpäiväisen aikuispissiksen (miespuolisen) joka kuljeskelee 50-vuotiaana pukeutuneena skedeasuihin. Hän puhalsi romut torveen ja sen seurauksena maailmaan tunkeutui trooppisten kukkien alapuolella olevasta kanavasta eksoottisen nimen saanut tytöntyllerö. Sitten päätin alkaa realitytähdeksi. Melottiin Rukalla ukon kanssa pitkin jokea ja kiroiltiin. Ei tullut menestystä. Myös Tirisevät Tussileidit alkoivat tympääntyä kun keikkaa ei ollut. Tämän jälkeen sitetn annoin lippismiehelle potkut, mutta en ennenkuin olin varmistanut kontallaan Levin vessassa könöttämällä sen, että uutta jormaa on tarjolla ja jorman takapuolella olevassa taskussa paksu lompakko. Sitten olikin aika konvertoitua menestyväksi leidiksi, joka kustansi elämänsä jormamiehen lompakolla, mutta esitti kovasti, että fyrkat tulee omasta takaa. Pitkästyin alta aikayksikön, jonka jälkeen ajattelin taas ryhtyä pop-tähdeksi, mikä ei ottanut tuulta purjeisiin. Lopulta päädyin ammattiurheilijaksi. Harrastan neljäsosamaratoneja, neljäsosatriathloneja, neljäsosa kaikkea mahdollista. Keksin siinä sivussa myös kokonaan uudenlaisia bisneksiä. Markkinoin kalkkitabletteja vitamiinitabletteina ja keksinpä myös kokonaan uuden urheilulajin nimeltä cross-spläsh-pellehyppy. Siinä räpiköidään vedessä ja tehdään rankkoja liikkeitä ja kalorit palaa!
Pahalta vaikuttaa toi sunkin elämä.
Neroutta. Sellasta se on häviäminen tässä elämässä kun pistää kaupaksi kaiken.
Jo on - varmaan Hangon Residenssiltäkäsin - deletoitu epämiellyttävyyksiä Instasta. Ja taas on Evoketta tarjolla, itkettynein kasvoin yritetään näyttää "super freesiltä" - siinä onnistumatta!
Repikää siitä kateelliset!!! Eipä taida Kelan avustukset riittää näihin eliittien harrastuksiin?
Tällaset halvat ja huonot valmennukset onkin just sen eliitin juttuja :D
Ja lisäyksenä, että kunnon.tuloilla on syytä.lekurille!
Yksikään tälle palstalle kirjoitteleva lähiön laardiperse ei pärjäisi Martinan valmennuksessa minuuttiakaan. Katsokaa nyt, miten voi olla nainen noin timmissä kunnossa vielä reilusti päälle kolmekymppisenä. Kyllä on seksikäs nainen!
Tilanteesi on huolestuttava. Hanki apua ja nopeasti.
Martina jees