Hei.olen 15 vuotias tyttö ja etsin poikaystävää. Asun Jyväskylässä olen aika hoikka ja 168cm pitkä.
Etsin poikaystävä
13
1134
Vastaukset
- segetsu
Tuu jutulle, voin tarjota seuraa. Ihan normaalia juttuseuraa ja mitä tahansa muutakin.
Kik sege125 - Hmh...hm
Kik sege125, jutulle, voin tarjota seuraa.
- Dustikas
Kik dustikas jos kiinnostaa 14v
- Etsintytsyy
Oon 14v poika Mun kikki : matsi022
- Anonyymi
Moi olen 14
- Katiliini12455
Hei alkuperäinen kirjoittaja. Jos olet tosissasi, ja oikeasti 15, niin suhtauduthan TOSI varauksella niihin, jotka vastaa täällä!! Eivät välttämättä ole lähelläkään sun ikää tai muutenkaan kivoja tyyppejä. Voisitkohan kuitenkin löytää sopivampaa seuraa muualta?
- meepersettänuolemaan
vittuakos tuut mussuttamaan
- Qha1
Moikka. Oon 16 vuotias poika Tampereelta ja olisin kiinostunut. :) Mun kik on nata_01 mikäli haluat tulla juttelee.
- Anonyymi
Hei olen 15 tyttö halusin tutustuu sua
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hei olen 15 tyttö halusin tutustuu sua
Wau!
- Xry
Moikka. Oon 16 vuotias poika Tampereelta ja olisin kiinostunut. Kik on nata_h01 mikäli haluut tulla juttelee :)
- Anonyymi
Olet aivan liian nuori tuollaiseen, lopeta nuo ajatukset kokonaan ja kasva ensin aikuiseksi ennenkuin edes mietit asiaa uudestaan.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle263224Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122379Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.782281Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1052011Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761653Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥451499Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta251417Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001295- 1201170
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151126