Hei.olen 15 vuotias tyttö ja etsin poikaystävää. Asun Jyväskylässä olen aika hoikka ja 168cm pitkä.
Etsin poikaystävä
13
863
Vastaukset
- segetsu
Tuu jutulle, voin tarjota seuraa. Ihan normaalia juttuseuraa ja mitä tahansa muutakin.
Kik sege125 - Hmh...hm
Kik sege125, jutulle, voin tarjota seuraa.
- Dustikas
Kik dustikas jos kiinnostaa 14v
- Etsintytsyy
Oon 14v poika Mun kikki : matsi022
- Anonyymi
Moi olen 14
- Katiliini12455
Hei alkuperäinen kirjoittaja. Jos olet tosissasi, ja oikeasti 15, niin suhtauduthan TOSI varauksella niihin, jotka vastaa täällä!! Eivät välttämättä ole lähelläkään sun ikää tai muutenkaan kivoja tyyppejä. Voisitkohan kuitenkin löytää sopivampaa seuraa muualta?
- meepersettänuolemaan
vittuakos tuut mussuttamaan
- Qha1
Moikka. Oon 16 vuotias poika Tampereelta ja olisin kiinostunut. :) Mun kik on nata_01 mikäli haluat tulla juttelee.
- Anonyymi
Hei olen 15 tyttö halusin tutustuu sua
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hei olen 15 tyttö halusin tutustuu sua
Wau!
- Xry
Moikka. Oon 16 vuotias poika Tampereelta ja olisin kiinostunut. Kik on nata_h01 mikäli haluut tulla juttelee :)
- Anonyymi
Olet aivan liian nuori tuollaiseen, lopeta nuo ajatukset kokonaan ja kasva ensin aikuiseksi ennenkuin edes mietit asiaa uudestaan.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1226089- 292150
- 1771982
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101153Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.701151- 731007
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241007Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,24922Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty42907Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla
Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I12775