transumies kiinnostaa!

kisumimmi

Olen täysin hetero nainen , minua kiinnostaisi mies, joka pukeutuu välillä naisten alusvaatteisiin. Olenko hullu?

10

404

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • moiimävaan

      et ole hullu, mä oon iha hetero ja mies ja mua kiihottaa pukeutua naisten alusvaatteisiin :D

    • gfdes

      Täällä hetkellä mulla on naisten vaateet pällä pitkät housut ja paita tosi seksikästä pitää ok

    • kisumimmi

      Ihanaa! Mulla olis alkkareita, jotka on mulle liian isoja. Asun Mikkelissä.

    • Makejoensuu

      Et todellakaan ole mä olen mies joka tykkää pukeutua naisten seksikkäisiin asuihin ois todella ihana tavata nainen jota kiinnostaa mies joka ois kiinnostunut.

    • Täällä taas yksi perus heterojamppa, jolla tekee silloin tällöin mieli hieman tyttöillä. Hameet, mekot, korkkarit yms. Aivan ihania nää naisten vaatteet

      • jhhhjkbjblchigsi

        Itse käyttänyt naisten alusvaatteita, housuja jne, ja naisten farkkuja. On vain niin kireitä molon kohdalta, että taitavat olla aiheuttaneet jo itselleni hedelmättömyyden. Kivahan se on kun vaatteet istuu napakan hyvin, kuten naisten vaatteet istuu, mutta haittapuoliakin löytyy. Omasta mielestäni vaatteiden pitää istua hyvin, eikä miesten mallistosta löydy kuin kamalan näköisiä riippuvia lötkö housuja ym. Siis aivan karmean näköisiä farkkuja jne. Itsellä tarve korostaa hyvin muodostunutta persettä, ja se ei onnistu kuin naisten malliston vaatteilla.


    • Gayboy20

      et oo hullu vaan ehkä utelias! :) t.22v tyttöiljä

    • kisumimmi

      Anteeksi moka tuossa alotuksessa. Ei se tarkota transvestiittia, jos välillä tykkää laittautua naistan vaatteisiin. On hienoa, jos saa pientä jännitystä ja virtaa elämäänsä sillä tavoin.

    • Makejoensuu

      Kyllä on kiihottavaa pukeutua naisten asuihin ja kulli alkaa seisomaan mahtavasti ihana runkkailla asut päällä haluaisitko nähdä.

    • pouh

      olen 58v mies tykkän pukea naisten alusvaatet tulee tosi kiimaseksi olet ihana

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      460
      943
    2. 57
      608
    3. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      160
      583
    4. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      51
      555
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      166
      548
    6. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      232
      524
    7. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      72
      477
    8. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      20
      456
    9. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      93
      451
    10. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      187
      430
    Aihe