Moikka! Ootteko te naiset kiinnostuneita koskaan lähtemään masturboimaan esimerkiksi luontoon tai uimahalliin niin että siellä olisi muitakin samanhenkisiä liikkeellä? Kysymys siis vain naisille :) Itseäni ajatus kiinnostaa ja kiihottaa kovasti.
Vastaukset 10
- oulussaoireita
Miten pohjoisesta olet, N pohjoissuomi? Onko vaikkapa Oulussa sellaisia paikkoja missä mahikset moiseen, tietty oltava suht julkimo paikka et saadaan sähköä ilmaan ja sinne missä sykkii!
- miinamaniaiski
miinamaria92 kirjoitti:
Oulu on sopivan lähellä ainakin minua... oletko mies vai nainen 'oulussa oireita'?
Ootko oulun ylä- vai alapuolella? Joskus siel asustelin, nyt alempana. Haittako jos jompi kumpi oon? NAINEN on ykkönen jokatapaukses kuitenki! Miinamariasta waara tulla miinamania, oiretta pukkaa. Haittaako tuo?
itse olen käynyt usein luonnossa runkuilla kun lenkkeilen usein metsäs...kiihottaa ajatus että joku katselisi...
- hemmohei
Missä päin Sanna olet
- sannannannaakatselen
Kiwa että kiihottuisit lisää kun sua seurailisin... Oletko koskaan hamees käwelylenkillä? se olis kiwa päästä katsoon kun helmojasi nostelet ja kostekkoas koskenet???
- Kivapate
Moikka oletko löytänyt runkkuseuraa minä kylläkin mies mut jos kelpaa kaveriksi niin vastaile olen Oulusta
- privatisti-vain
Taitaa kimpparunkku olla homojen hommaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä3171496Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma311229Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html4651009- 62946
- 73942
- 48691
Mies, olenko ymmärtänyt oikein?
Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen74683Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena
Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M103679Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl465632- 38612