Onnea Pekka vuosipäivän johdosta!

Lämpimät onnittelut.
25899
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Mihin se Homo-Pekan nuuskan ja alkon myyntijuttu katosi?

Äänestä

Onnea ja pitkää ikää.

Äänestä

Pekka sano että myllärin poika koikkala pyys 20tuhatta todistuksesta.Simo ja jokkeri sai tinkiä kai vähän.Tukehtuis perkele.

Äänestä
  • Hyvästä palvelusta pitää saada kohtuullinen korvaus. En ole tukehtumassa. Nuuskamälli saatiin ajoissa pois hengitysteistäni.

    Äänestä

  • Eiköös toi 20tonnia olisi pitäny jakaa noitten kolmen veljeksen kans?

    Äänestä

  • Pekan kertoma 20tuhatta kuulostaa melko isolta summalta. Toki ansiomahdollisuudetkin ovat suuret. Epäilen että mainittu kaveri ei tukehdu kovin helpolla, koska hän käyttää sujuvasti happinaamaria.

    Äänestä

  • Hoikkalan laatima todistus joka tapauksessa hintansa väärti. 20tuhatta on pikkuraha, jos vain homma saadaan toimimaan. Tarkoittanet tuolla tukehtumisasialla sitä, että Jarmolla on usein profiilikuvissaan hassu happinaamari? Pekka tiesi tapauksen hyvin. Hänhän on ranen isä.

    Äänestä

Kuolinpesän jäsenten homottelu osoittaa huonoa makua ja ala-arvoista käytöstä isännöitsijänä toimivalta henkilöltä.

Äänestä
  • Kuolinpesän jäsenistä täällä houruavat vain vajakkimme.

    Äänestä

  • Hoikkalalla on täys oikeus homotella ketä tykkää. Homo saa homotella,hetero ei saa. Hoikkalan vihan kp:n jäseniä kohtaan on ijan ymmärrettävää

    Äänestä

  • vajapajakki kirjoitti:

    Hoikkalalla on täys oikeus homotella ketä tykkää. Homo saa homotella,hetero ei saa. Hoikkalan vihan kp:n jäseniä kohtaan on ijan ymmärrettävää

    Mistä tuollainen viha on peräisin?

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Mistä tuollainen viha on peräisin?

    mitään vihaa ei ole kuin kylähullun modern houruissa

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    mitään vihaa ei ole kuin kylähullun modern houruissa

    vaikuttaa myös siltä, että kaikki kuolinpesän osakkaat eivät pidä tapauksessa mainitusta koikkalasta.

    Äänestä

Järjetöntä ajattelua että isä on homo jos poika työntää homon suklaa simmuun kynttelin.

Äänestä
  • Siinä taas muutama rouva Hoikkalana esiintyvän Aino Kukkalan
    skitsofreenikkona houruamista unista.

    Äänestä

  • tärkeintä kuitenkin on että kyntteli työnnettiin

    Äänestä

onko se ruikkujo pitkään ollut Sierrankuskinpenkillä

Äänestä
  • asiakirjalaatija koikkalaisen peruina.

    Äänestä

Voiko olla totta että myllärinpoika koikkala olisi pyytänyt 20 tuhatta euroa jostain vaivaisesta todistuksesta? Tuon hintaisen todistuksen pitää sisältää jo tosi kovaa matskua.

Äänestä
  • rantapuiston koulusta ei kovia todistuksia annettu vajakeille

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    rantapuiston koulusta ei kovia todistuksia annettu vajakeille

    Silti Veikolla ja Tarjallakin on oltava jonkinlainen ihmisarvo!

    Äänestä

Raunon isä täyttää tänä vuonna jo 80 vuotta. Hyvin nuorekas ja hyväkuntoinen mies ikäisekseen.

Äänestä

Mielestäni Marja-Riitta reagoi turhan vahvasti nähdessään Hoikkalan happinaamarikuvasta tehdyn hauskan kommentaattorin profiilikuvan.

Äänestä
  • Reaktio oli täysin asiallinen. Hän toivoi Jarmon tukehtuvan.

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Reaktio oli täysin asiallinen. Hän toivoi Jarmon tukehtuvan.

    No kukapa ei toivoisi

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


peppureino kirjoitti:

Lämpimät onnittelut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu