Miesten kiinnostus lihaviin naisiin

Miehet jotka tykkää isoista naisista, ovat kuitenkin usein ihan normaalikokoisten kanssa parisuhteessa. Miksiköhän näin? Onko kiinnostus/fetissi herännyt vasta myöhemmin?
Usein esim kaupoissa huomaan miten mies kiinnostuu kiloistani ja isosta masustani, eikä hän saa silmiään irti minusta, etumuskin alkaa paisumaan....todella kiihottavaa. Hänellä on ihan normipainoinen nainen mukanaan ja silti tuijottaa minua silmät kiiluen. En malta olla kiusoittelematta, koskettelen vatsaani ja isoja rintojani kuin huomaamatta, tilanne on kuumottava. Olen täysin sinut omien kilojeni ja muotojeni kanssa, en häpeä niitä, vaan nykyään todellakin pidän niistä.

24

1767

    Vastaukset 24

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jarsse78

      En muuten tiiä mutta jokin kiihottaa isommassa naisessa,jaksaisin nuolla isoa tyttöä vaikka kuinka kauan mutta sellanen hänen pitäisi olla niinkuin itsekin sanoit sinut itsensä kanssa 😁😁

      • Ei se sinut oleminen ole aina ollut minullekaan helppoa. Pitkän häpeilyn jälkeen tajusin, että minä haluan olla iso, eikä minun tarvetsi yrittää olla jotain mikä on muiden mielestä normaalia. Nykyään pidän itsestäni isona ja nautin joka ikisestä kilostani. Todella ihanaa kun mies nauttii runsaista muodoistani. Onneksi on myös miehiä, jotka pitävät isoista naisista.


      • Rehevännaisenpalvoja
        Mahamisu kirjoitti:

        Ei se sinut oleminen ole aina ollut minullekaan helppoa. Pitkän häpeilyn jälkeen tajusin, että minä haluan olla iso, eikä minun tarvetsi yrittää olla jotain mikä on muiden mielestä normaalia. Nykyään pidän itsestäni isona ja nautin joka ikisestä kilostani. Todella ihanaa kun mies nauttii runsaista muodoistani. Onneksi on myös miehiä, jotka pitävät isoista naisista.

        Missä päin asut? Olen Vantaalla asuva komeaksi kehuttu pitkä 27 v. Sinkkumies


      • Mahamisu-Kerava
        Rehevännaisenpalvoja kirjoitti:

        Missä päin asut? Olen Vantaalla asuva komeaksi kehuttu pitkä 27 v. Sinkkumies

        Kertoisitko kontaktisi.
        Keravalla asun.


      • JanneDax
        Mahamisu kirjoitti:

        Ei se sinut oleminen ole aina ollut minullekaan helppoa. Pitkän häpeilyn jälkeen tajusin, että minä haluan olla iso, eikä minun tarvetsi yrittää olla jotain mikä on muiden mielestä normaalia. Nykyään pidän itsestäni isona ja nautin joka ikisestä kilostani. Todella ihanaa kun mies nauttii runsaista muodoistani. Onneksi on myös miehiä, jotka pitävät isoista naisista.

        Kesä alkoi jo nyt tosiaan , mukavaa lähtee rannalle. Missä ja milloin sinä ihana oisit biitsillä, otettas situkat ja sitte uimaan, tarttee ehkä laittaa sulle aurinkoöljyä, ettei pala.


      • JanneDax kirjoitti:

        Kesä alkoi jo nyt tosiaan , mukavaa lähtee rannalle. Missä ja milloin sinä ihana oisit biitsillä, otettas situkat ja sitte uimaan, tarttee ehkä laittaa sulle aurinkoöljyä, ettei pala.

        Minä asun satakunnassa, joku muu kirjoitti tuon Keravan tuonne...
        Yyterin rannoilta minut voi löytää tai etelärannan uimarannalta Kirjurinluodosta :)


    • tuijotanLihavia

      Luulisin, että tuo kiinnostus herää vasta vähän myöhemmällä iällä. Itse olen reilu 4 kymppinen ja juuri viime aikoina olen alkanut suorastaan himoita teitä lihavia naisia. Juuri kaupassakin en voi olla tuijottamatta mahaa ja isoa peppua ja rintoja. Myös paksut jalat kiihottaa minua. Eli varmaan kun mies aikuistuessaan huomaa ja uskaltaa nauttia siitä mistä haluaa niin tuokin kiinnostus tulee esille. Ja siinä kohti on jo ehtinyt naimisiin... Ihana on katsella tuollaista kaltaistasi naista joka ylpeänä tarjoaa piristystä ja haaveita päivääni!

      • Se voi hyvinkin olla noin, aikuistuessa muutenkin maku muuttuu monessakin asiassa, eikä enää välitä mitä muut ajattelevat. Kuvauksesi perusteella olisin himoitsemasi nainen ja saisin sinulta kiihottuneita tuijotuksia kaupassa :). Onko vaimosi vielä huomannut, että katselet runsaita naisia pitkään? Minusta olisi ihanaa, jos tulisit kaupassa ihan lähelle ja ihan "vahingossa" kätesi koskisi vatsaani kun otat hyllystä edestäni jotain tuotetta.


      • Masufani
        Mahamisu kirjoitti:

        Se voi hyvinkin olla noin, aikuistuessa muutenkin maku muuttuu monessakin asiassa, eikä enää välitä mitä muut ajattelevat. Kuvauksesi perusteella olisin himoitsemasi nainen ja saisin sinulta kiihottuneita tuijotuksia kaupassa :). Onko vaimosi vielä huomannut, että katselet runsaita naisia pitkään? Minusta olisi ihanaa, jos tulisit kaupassa ihan lähelle ja ihan "vahingossa" kätesi koskisi vatsaani kun otat hyllystä edestäni jotain tuotetta.

        Huh huh... kunhan et kumarru noukkimaan mitään alahyllystä tai jokin ruumiinosa saattaa hipaista pakaraa


      • Masufani kirjoitti:

        Huh huh... kunhan et kumarru noukkimaan mitään alahyllystä tai jokin ruumiinosa saattaa hipaista pakaraa

        Hmmmm 😋, eipä tuo haittaisi vaikka vähän enemmänkin hipaisee...


      • TuijotanLihavia
        Mahamisu kirjoitti:

        Se voi hyvinkin olla noin, aikuistuessa muutenkin maku muuttuu monessakin asiassa, eikä enää välitä mitä muut ajattelevat. Kuvauksesi perusteella olisin himoitsemasi nainen ja saisin sinulta kiihottuneita tuijotuksia kaupassa :). Onko vaimosi vielä huomannut, että katselet runsaita naisia pitkään? Minusta olisi ihanaa, jos tulisit kaupassa ihan lähelle ja ihan "vahingossa" kätesi koskisi vatsaani kun otat hyllystä edestäni jotain tuotetta.

        Kyllä joskus yritän mennä lähemmäksi isoja naisia esim. Juuri hedelmäosastolla. Kirjastossa on myös helppo mennä lähelle. Koskenut en ole vaikka mieli tekee, eiköhän niitten naisten ajatukset kuitenkin ole jossakin ihan muussa kuin siinä, että vieras mies alkaa kaupassa koskettelemaan 🙂 Pitäisi olla jokin koodi jolla voisi ilmaista halujaan, puolin ja toisin. Ps. Mahamisu, asun vantaalla, ihan Keravan lähellä. Mikä on sun vaki kauppa 😉


    • kaapissa_piilossa

      Läskikasoille runkkaavat elävät suhteissa normaalikokoisten naisten kanssa, koska häpeävät perverssiä taipumustaan eivätkä kehtaa kävellä puistossa tankkilaivan kokoinen valas käsipuolessa.

    • Niin-se-on

      Niin se on. Miehet pitävät verevistä naisista. Laihoista pitävät etsivät siitä naisesta poikaa.

      • Niinpä, kyllä pehmoinen ja muodokas tuntuu mukavalta.


      • suleiman
        Mahamisu kirjoitti:

        Niinpä, kyllä pehmoinen ja muodokas tuntuu mukavalta.

        On niin hienoa, että haluat esitellä upeita muotojasi. Oikeinmielelläni katselen leveitä lanteitasi,masua,rintoja ja muhkeita reisiäsi. On sulla varmaan myös selässä ihanan pullukat makkarat, kiihottavaa tuntea ja hyväillä tanssittaessa.


    • OM936

      Mun kohdalla siinä on varmasti jotain tekemistä puhtaan naisellisuuden kanssa sillä tietynlainen tasapainoisesti rasvaa keräävä ja pyöreyttä huokuva pehmeä naisvartalo saa aina välistä mielen ihan hunningolle.
      Lähtökohtaisesti jonkin tietyn vartalotyypin ihailussa ei ole mitään pahaa ellei kyseessä ole lapsi. Kuitenkin meillä on kaikenlaisia vartalotyyppejä yhteiskunnassamme niin tuntuu erikoiselta, että juuri lihavat naiset ovat sosiologisesti "ällötty" ryhmä. Jos löytäisin itselleni kuvauksen kaltaisen kumppanin olisin iki onnellinen sekä varmasti ylpeä puolisostani.

      23v. stadilainen mies

    • jee4

      Omasta kokemuksestani, minun täytyy sanoa että minulla lienee jonkinasteinen fetissi naisten rintoihin, vaikkakaan ei niinkään juuri isoihin naisiin. Mutta isoilla naisilla lienee usein myös normaalia (mitä se nyt sitten tarkoittaakaan) muhkeammat ja pehmeämmät rinnat, jotka kyllä herättävät huomioni.

      Minusta on valtavan kiehtovaa nähdä, kuinka naisen rinnat liikkuvat esim. hänen kävellessään tai muuten liikkuessaan. Varsinkin jos kaula-aukkoa on aavistuskin näkyvissä niin meikäläisen on todella vaikeaa olla vilkaisematta. Esim. jonnekin kiirehtivän, sporttisen naisen rytmikkäästi kohoilevia, tai ohi kävelevän isomman naisen eestaas hyllyviä ja hölskyviä rintoja. Tai se, kuinka vaikka ostoksia ym. nostamaan kumartuneen naisen rinnat ikään kuin valahtavat eteenpäin ja painautuvat rintsikoita ja/tai paitaa vasten, samalla tuoden kuin vahingossa näkyville upean rintavälin.

    • Jarsse78

      Kuinkas vanha mahamisu muuten on ? Ite 39 ja pääkaupungissa töissä Ois mahtavaa tavata kaupassa tai muualla Just Sun tapainen nainen 😁 pidätkö kuolemisesta meinaa ite nautin siitä😙

      • Samaa ikäluokkaa :)


      • Jarsse78

        Mahtava tuo lopetus piti kyllä kirjoittaa että nuolemisesta 😜hieno tää ennakoiva tekstiviesti ,eikä tullut aamu kiireessä oikoluettua mutta en siis tarkoittanut kuolemista😁😂


      • jarsse78
        Mahamisu kirjoitti:

        Samaa ikäluokkaa :)

        Ai ja vielä Keravalta ei siis kauheen kaukana hesast 😁ois kyl mahtavaa takaapäin levittää pakaroita ja nuolla kunnolla kummatkin reiät ja sitä työntyy kivi kovalla sun sisääs😍


    • väsynytpoika

      Olen 20-vuotias ja siitä lähtien kun naisista kiinnostuin halunnut tuhdimpia tyttöjä. Laihat tytöt eivät innosta yhtään vaikka yhteen olenkin kerran ihastunut.
      Nuorempana häpesi mitä muut ajattelisivat ja nykyään ei vaan saa aikaiseksi että lähtisi hakemaan baareista niitä ihanuuksia. Aika ei töiltä tahdo riittää enkä ole mikään sosiaalisten tilanteiden mestari. Kaipaus on suuri kuin myös kynnys yrittää.

    • kivaahan

      se on sormella vetää pahahajuiisinta ihopoimua SE ON SIINÄ

    • suleiman

      Kyllä joo , taas tänään näin kaupassa ihanan pullukan, lihavan naisen. Oli pukeutunut sellaseen sporttipukeeseen. Ihanasti kaikki upeat hänellä muhkeat muodot oli esillä, kyllä mua niin kiihotti katsoa. Mä oon vaan vähä vanhempi, ei kehtaa mennä jutteleen, mutta kyllä kiinnostas ...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas

      Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei
      Tv-sarjat
      20
      1334
    2. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      133
      1231
    3. 64
      1220
    4. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      108
      1205
    5. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      67
      1039
    6. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      109
      999
    7. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      94
      957
    8. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      182
      923
    9. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      84
      847
    10. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      43
      824
    11. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      66
      791
    12. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      50
      676
    13. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      43
      656
    14. Tykkäätkö minusta

      Mies vai et? -nainen
      Ikävä
      58
      653
    15. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      636
    16. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      98
      628
    17. Humppila korvasi johtajia tekoälyllä

      https://yle.fi/a/74-20215155 Humppilassa on lakkautettu teknisen ja hallintojohtajan virat. Säästöä tuli hetkessä 150
      Maailman menoa
      87
      608
    18. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      123
      582
    19. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      52
      564
    20. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      60
      544
    Aihe